جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

تیم دامپزشکی کرمانشاه به مقام قهرمانی رسید - نمایش محتوای خبر

 

 

تیم دامپزشکی کرمانشاه به مقام قهرمانی رسید

تیم فوتسال دامپزشکی استان کرمانشاه موفق شد در مسابقات فوتسال پیشکسوتان (بالای ۳۵ سال) به مقام قهرمانی دست پیدا کند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، نادر پرور مدیر کل دامپزشکی استان و سرپرست این تیم در مسابقات، گفت: این قهرمانی حاصل زحمات تک تک بازیکنان و همچنین مربی ارزنده تیم جناب آقای سلیمانی است و بنده به نمایندگی از کلیه اعضای تیم، این کاپ قهرمانی را به جامعه خدوم و زحمتکش دامپزشکی و علی الخصوص خانواده شهید دکتر حجت اله نیک عزم که در یک حادثه تروریستی به شهادت رسیدند، تقدیم می‌کنم.

وی در ادامه افزود:با وجود تمام گرفتاری‌های اداری و این که در سال جاری با شیوع انواع بیماری‌های خطرناک دامی از جمله تب برفکی و آنفولانزای فوق حاد پرندگان که اقتصاد و سلامت جامعه را به خطر انداخته بود مواجه بودیم و به لطف خدا و تلاش شبانه روزی کارکنان شریف دامپزشکی استان توانستیم این بیماری‌ها را کنترل کنیم، با وجود این، از مقوله ورزش نیز غافل نبودیم و در اکثر مسابقات ورزشی حضوری فعال داشته و دارای عناوین مختلف قهرمانی نیز شدیم.

دکتر پرور در پایان ضمن تشکر مجدد از بازیکنان خوب و یک دست تیم دامپزشکی کرمانشاه گفت: با تمام مشکلاتی که در بحث هزینه و بودجه ورزشی در اعتبارات دستگاه‌های اجرایی وجود دارد، این تیم را حفظ می‌کنیم و در مسابقات پیش رو هم با قدرت شرکت خواهیم کرد.

اسامی اعضای تیم دامپزشکی، قهرمان مسابقات به شرح ذیل است:شهرام صادقی، هادی جعفری، کیوان چراغی، مهدی صادقی، غلامرضا ایزدی، مهدی کرمی، بهروز فتاحی و اردشیر نادری. لازم به ذکر است مربیگری این تیم را هادی سلیمانی بر عهده داشت