رونق تولید ملی | شنبه، ۲۷ مهر ۱۳۹۸

تیم ملی والیبال نوجوانان ایران آماده درخشش در مسابقات جهانی آرژانتین - نمایش محتوای خبر

 

 

تیم ملی والیبال نوجوانان ایران آماده درخشش در مسابقات جهانی آرژانتین

مسابقات والیبال جهانی آرژانتین

یکی از بازیکنان کرمانشاهی تیم ملی والیبال نوجوانان از آمادگی خوب این تیم برای حضور در مسابقات جهانی آرژانتین خبر داد و گفت: تمامی بازیکنان آماده درخشش در این رویداد مهم و حساس هستند.

امیر ثمینی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: تیم ملی والیبال نوجوانان کشورمان تاکنون دومرحله اردوی آمادگی را برای حضوری موفق در مسابقات جهانی پشت سرگذاشته و از روز شنبه آینده (22 فروردین) مرحله سوم اردو آغاز می شود.


وی با بیان اینکه این اردو تا دوم اردیبهشت و در محل آکادمی ورزشهای المپیک تهران ادامه خواهد یافت، افزود: از خرداد ماه نیز قرار است اردوهای خارجی تیم آغاز شود.

ثمینی با اشاره به اینکه در پست دفاع وسط بازی می کند، خاطرنشان کرد: یک بازیکن کرمانشاهی دیگر به نام میثم پایدار در پست دریافت کننده قدرتی نیز در اردوی تیم ملی نوجوانان کشورمان حضور دارد.

این ملی پوش کرمانشاهی افزود: خوشبختانه هم اکنون وضعیت آمادگی خوبی داریم و حضور در اردوهای پیشین نیز سطح توان و آمادگی ما را افزایش داده است.

وی در پایان با اشاره به اینکه مسابقات جهانی آرژانتین از 23 مرداد امسال ماه آغاز می شود، تاکید کرد: تیم ملی والیبال نوجوانان ایران یکی از مدعیان مسابقات امسال خواهد بود و بازیکنان مصمم هستند تا عنوان قهرمانی این تیم در سال 2007و یا مقام سومی در سال 2002 را تکرار کنند.

محمد وکیلی به عنوان سرمربی و غلامرضا مومنی مقدم و علیرضا طلوع کیان به عنوان مربی، هدایت تیم ملی والیبال نوجوانان ایران را برعهده دارند.