جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

تیم هندبال کرمانشاه امکان حضور در لیگ برتر را از دست داد - نمایش محتوای خبر

 

 

تیم هندبال کرمانشاه امکان حضور در لیگ برتر را از دست داد

تیم هندبال کرمانشاه امکان حضور در لیگ برتر را ازدست داد

رییس هیات هندبال استان کرمانشاه از حضور نیافتن تیم کرمانشاه در مسابقات فصل جاری لیگ برتر باشگاه های کشور خبر داد و گفت: به دلیل انصراف دانشگاه آزاد از پذیرفتن اسپانسری تیم هندبال، امسال نیز نمی توانیم در این رقابت ها شرکت کنیم.

ناصر سلیمی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: از چند ماه پیش و با رایزنی های صورت گرفته با دانشگاه آزاد اسلامی قرار بود در رقابت های این فصل لیگ برتر شرکت کنیم.

وی افزود: متاسفانه چند روز پیش دانشگاه آزاد اسلامی به دلیل آنچه که تغییر و تحولات داخلی این دانشگاه در مرکز (تهران) عنوان کردند از قبول اسپانسری تیم هندبال استان انصراف خود را اعلام کرد تا با توجه به بالا بودن هزینه تیمداری در این رقابت ها و نزدیک بودن زمان مسابقات، عملا شانسی برای حضور نداشته باشیم.

سلیمی خاطرنشان کرد: برای حضوری آبرومندانه در مسابقات لیگ برتر نیاز به هزینه ای در حدود 10 میلیارد ریال است که متاسفانه هیچ اسپانسری در استان این مبلغ را برای ورزش هزینه نمی کند.

رییس هیات هندبال کرمانشاه گفت: البته قرار بود دانشگاه آزاد مبلغ پنج میلیارد ریال برای حضور تیم کرمانشاه در رقابت های لیگ برتر هندبال هزینه کند که منتفی شد تا بازهم شاهد درخشش ورزشکاران خود برای سایر استان ها باشیم.

وی گفت: سعی می کنیم با هزینه هیات و پیدا کردن اسپانسری تازه حداقل بتوانیم تیم کرمانشاه را در لیگ دسته اول و تیم اسلام آبادغرب را در لیگ دسته دوم باشگاه های کشور شرکت دهیم. سلیمی در پایان اظهار کرد: مسابقات لیگ برتر 25 مهر و رقابت های لیگ دسته اول نیز اوایل آبان آغاز می شود.