سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

تیم کارمیسن کرمانشاه مقام سوم مسابقات قایقرانی قهرمانی بانوان کشور را کسب کرد - نمایش محتوای خبر

 

 

تیم کارمیسن کرمانشاه مقام سوم مسابقات قایقرانی قهرمانی بانوان کشور را کسب کرد

تیم کارمیسن کرمانشاه مقام سوم مسابقات قایقرانی قهرمانی بانوان کشور را کسب کرد

تیم کارمیسن کرمانشاه مقام سوم مسابقات قایقرانی قهرمانی بانوان کشور را کسب کرد.

به گزارش خبرنگار سرویس ورزشی ایسنا منطقه کرمانشاه، در پایان سه روز رقابت 125 قایقران از پنج استان کشور در رودخانه خروشان هراز آمل، در بخش مردان رده سنی بزرگسالان باشگاه قایقرانی اصفهان با 924 امتیاز قهرمان شد و تیم های پاس هیات قایقرانی ناجا با 866 و باشگاه کارون اصفهان با 765 امتیاز به ترتیب دوم و سوم شدند.

در رده سنی جوانان بخش مردان تیم فرماندهی مرطبانی ناجا با 951 امتیاز به مقام قهرمانی دست یافت و تیم های سیرسپهر و زایندرود چهارمحال و بختیاری به ترتیب با 652 و 605 امتیاز رده های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

در رده سنی جوانان بخش زنان، تیم های الف و ب هیات قایقرانی اصفهان با 805 و 800 امتیاز روی سکوی قهرمانی و دومی این مسابقات ایستادند و تیم کارمیسن کرمانشاه با 675 امتیاز سوم شد. در رده سنی بزرگسالان بخش زنان باشگاه زاینده رود چهارمحال و بختیاری با 880 امتیاز عنوان نخست را کسب کرد و تیم سیرسپهر چهارمحال و بختیاری با 800 امتیاز دوم شد و باشگاه قایقرانی اصفهان با 720 امتیاز در جای سوم ایستاد.

در این دوره از مسابقات 125 قایقران از استان های اصفهان، مازندران، گیلان،کرمانشاه و کهگیلویه و بویراحمد سه روز در حدفاصل کیلومتر 15 جاده هراز درمسیر رودخانه هراز رقابت کردند. این مسابقات در چهار رشته سرعت، 2 به 2 ، نمایشی (اسلالوم) و ماراتن و در 2 بخش مردان و زنان برگزار شد.

مسئول کمیته رفیتنگ فدراسیون قایقرانی گفته است: این مسابقات مرحله نخست انتخابی تیم ملی بوده و در مجموع حدود 28 نفر از چهار رشته این مسابقات انتخاب شدند.

تیم ملی پس از چند مرحله اردوی آماده سازی به مسابقات جهانی قایقرانی بخش رفتینگ که 8 تا 15 آبان ماه در کشور امارات برگزار می شود، اعزام خواهند شد