سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

ثبت نام اینترنتی متقاضیان اسکان در اقامتگاه‌های کرمانشاه آغاز شد - نمایش محتوای خبر

 

 

ثبت نام اینترنتی متقاضیان اسکان در اقامتگاه‌های کرمانشاه آغاز شد

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه از آغاز ثبت نام اینترنتی متقاضیان اسکان در اقامتگاه‌های آموزش و پرورش استان از پنجم اسفند ماه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سلیمان محبی مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه در تشریح این خبرگفت: ثبت نام اینترنتی متقاضیان اسکان در اقامتگاه‌های آموزش و پرورش استان کرمانشاه از پنجم اسفند آغاز و تا پایان تعطیلات نوروزی همچنان ادامه خواهد داشت.

محبی در ادامه افزود: علاوه بر ثبت نام اینترنتی، اماکن اقامتی آماده شده از سوی آموزش و پرورش در تمامی ایام نوروز آمادگی پذیرش و اسکان میهمانان نوروزی را دارند و افرادی هم که ثبت نام اینترنتی انجام نداده باشند، می‌توانند با مراجعه حضوری به اماکن معرفی شده از این خدمات استفاده کنند.

وی همچنین از آماده سازی بیش از دو هزار کلاس درس استان برای اسکان میهمانان نوروزی خبر داد و گفت: برای افزایش ظرفیت اسکان کلاسهای درس در صورت وجود متقاضی برنامه‌ریزی شده و مدارس ذخیره برای اسکان در نظر گرفته شده‌ و مشکلی برای اسکان میهمانان نوروزی در اماکن اقامتی مجموعه اموزش و پرورش استان نداریم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه با اشاره به آمادگی کامل خانه‌های معلم، مهمانسراها و کلاس‌های درس استان برای اسکان میهمانان نوروزی اظهار کرد: اقامتگاه‌های آموزش و پرورش و کلاس‌های درس استان از 27 و 28 اسفند ماه و پس از تعطیلی مدارس آماده اسکان میهمانان نوروزی خواهند بود.

محبی با بیان اینکه 15 خانه معلم و مهمانسرای آموزش و پرورش در سطح استان اسکان میهمانان نوروزی را بر عهده خواهند داشت، افزود: به احتمال زیاد نوروز امسال شاهد شروع فعالیت دومین خانه معلم شهر کرمانشاه در محل کوچه ثبت شهر کرمانشاه باشیم.