جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

ثبت نام اینترنتی ۲۹۹ هزار کرمانشاهی در سرشماری نفوس و مسکن - نمایش محتوای خبر

 

 

ثبت نام اینترنتی ۲۹۹ هزار کرمانشاهی در سرشماری نفوس و مسکن

ثبت نام اینترنتی ۲۹۹ هزار کرمانشاهی در سرشماری نفوس و مسکن

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمانشاه گفت: تاکنون ۸۸ هزار خانوار استان کرمانشاه با جمعیت ۲۹۹ هزار نفری در سرشماری نفوس و مسکن ثبت نام اینترنتی کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، طهمورث الیاسی امروز شنبه در جلسه شورای برنامه ریزی استان کرمانشاه اظهار داشت: ثبت نام اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن تا ۲۷ مهر ماه تمدید شده است و تاکنون ۴۹ درصد جمعیت هدف ما که ۱۸۰ هزار خانوار در استان بودند ثبت نام اینترنتی انجام دادند.

وی بیان کرد: در سمنان ۱۴۸ درصد، بوشهر ۱۴۰ درصد ثبت نام اینترنتی سرشماری محقق شده و استان‌های همدان، اردبیل و تهران و خوزستان درصد ثبت نام اینترنتی آنان پایین است. الیاسی خواستار اهتمام کلیه دستگاه‌های اجرایی استان به منظور کمک به تحقق سرشماری اینترنتی شد و گفت: در استان کرمانشاه ۸۸ هزار خانوار با جمعیت ۲۹۹ هزار نفر در سرشماری نفوس و مسکن ثبت نام اینترنتی کردند.

وی افزود: اگر کارکنان دولت نیز سرشماری اینترنتی خود را تکمیل می‌کردند ۶۵ هزار نفر دیگر ثبت می‌شد و ۴۰ هزار نیز کادر آموزشی در آموزش و پرورش داریم. الیاسی با تقدیر از کمک‌های شهرداری کرمانشاه در بحث سرشماری گفت: شهرداری برای مناطق مختلف اتوبوس فراهم کرده که مردم ثبت نام اینترنتی خود را انجام دهند.