جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

جاده‌های کرمانشاه لغزنده می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

جاده‌های کرمانشاه لغزنده می شود

جاده‌های کرمانشاه لغزنده میشود

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه با اشاره به لغزنده شدن جاده‌های استان در اثر بارش، بر استفاده از تجهیزات زمستانی و اطمینان از سلامت خودرو توسط رانندگان تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "فضل الله شیری" اظهارداشت: بر اساس پیش بینی هواشناسی در روزهای آینده شاهد بارش باران و برف در سطح استان هستیم، از این رو احتمال لغزنده شدن جاده ها وجود دارد.

وی با بیان اینکه افراد در این شرایط باید از سفرهای غیر ضروری اجتناب کنند، گفت: کسانی که قصد مسافرت در این شرایط را دارند باید از سلامت خودروی خود مطمئن شوند و زنجیر چرخ و لباس گرم نیز همراه داشته باشند.

رییس پلیس راه استان کرمانشاه افزود: رانندگان باید از سلامت سیستم گرمایشی، برف پاک کن ها، لاستیک ها و چراغ های خودرو مطمئن شوند و در زمان رانندگی به هشدار های پلیس توجه کنند.

سرهنگ شیری عنوان کرد: متاسفانه بسیاری از رانندگان تنها به خرید زنجیر چرخ و همراه داشتن آن اکتفا می کنند در حالی که باید با شیوه درست بستن آن نیز آشنا باشند.

وی به رانندگان توصیه کرد که در شرایط نا مساعد جوی میزان سرعت خود را از مجاز کمتر و فاصله با خودروی جلویی را نیز بیشتر کنند.