جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

جام جهانی بعدی را در سالن 6000 نفری ولایت برگزار می کنیم - نمایش محتوای خبر

 

 

جام جهانی بعدی را در سالن 6000 نفری ولایت برگزار می کنیم

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: جام جهانی بعدی را در سالن 6 هزار نفری ولایت برگزار می کنیم.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا منطقه کرمانشاه، صابر رحیمی، سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه در پیامی از علاقه وافر و حضور ارزشمند مردم مهمان نواز و خونگرم استان کرمانشاه در رقابتهای کشتی جام جهانی 2017 تقدیر و تشکر کرد.

وی در این پیام با اشاره به ظرفیت پایین سالن حضرت امام خمینی(ره)کرمانشاه در مقابل حضور هزاران نفری علاقه مندان به کشتی از همه عزیزانی که در این رقابتها به هر دلیل متحمل سختی گردیده و فرصت تماشای مسابقات از نزدیک را بدست نیاورند، اعتذار و عذرخواهی کرد.

متن این پیام به شرح زیر است: مردم شریف و عزیز استان کرمانشاه؛ حال که کام مردم شریف ایران اسلامی با حلاوت پیروزی مقتدرانه دلاورمردان تیم ملی کشتی آزاد جمهوری اسلامی ایران در رقابتهای جام جهانی 2017 شیرین شده است،برخود لازم می دانم به رسم ادب کمال تقدیر و سپاس بی کران خود را از مردم نجیب و مهمان نواز استان کرمانشاه به سبب به نمایش گذاشتن فرهنگ غنی ایرانی اسلامی،نوع دوستی،اخلاق و مهمان نوازی، اعلام نمایم.

همچنین از اینکه به دلیل ناکافی بودن گنجایش بزرگترین سالن ورزشی موجود در استان کرمانشاه در مقابل خیل عظیم جمعیت هوادار و مشتاق شاهد آن بودیم تعدادی از مشوقین تیم ملی امکان حضور در سالن مسابقات را بدست نیاورند و احیانا متحمل سختی گردیدند، بدینوسلیه به نمایندگی از تمامی دست اندرکاران امر برگزاری مسابقات، مراتب اعتذار خود را اعلام می نمایم. امید است این عزیزان با توجه به شرایط خاص رقابتها و همچنین محدودیت سالن در امر پذیرش مشتاقان ورزش کشتی، مسائل فوق الذکر را ناشی از قصور و تقصیر خادمین خود در اداره کل ورزش و جوانان و سایر عوامل برقراری نظم و امنیت به حساب نیاورند.

امید است با پیگیری های نمایندگان محترم استان کرمانشاه در مجلس و سایر مسوولین عزیز به زودی شاهد برگزاری چنین رویدادهای معتبری در سالن شش هزار نفری ولایت کرمانشاه باشیم.به امید آن روز توفیقات روز افزون همه عزیزان را از خداوند منان خواستارم.