رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

جریمه صاحبان 30 واحد صنفی متخلف در سرپل ذهاب - نمایش محتوای خبر

 

 

جریمه صاحبان 30 واحد صنفی متخلف در سرپل ذهاب

جریمه صاحبان 30 واحد صنفی متخلف در سرپل ذهاب

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت سرپل ذهاب گفت: صاحبان 30 واحد صنفی متخلف این شهرستان به پرداخت 35 میلیون ریال جریمه نقدی در حق دولت محکوم شدند.

حیدر مرادی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، شمار بازدیدهای صورت گرفته از واحدهای صنفی سرپل ذهاب در 2 هفته گذشته را 265 مورد ذکر کرد و افزود: بیشترین تخلف صورت گرفته از سوی واحدهای صنفی این شهرستان در زمینه گرانفروشی، درج نکردن قیمت و رعایت نکردن دستورالعمل های مصوب بوده است.

وی بیان کرد: پرونده واحدهای صنفی متخلف برای رسیدگی بیشتر و صدور رای نهایی به تعزیرات حکومتی شهرستان ارسال شده است. وی گفت: همسو با اجرای طرح تنظیم بازار، تامین کالاهای اساسی مردم و جلوگیری از برخی تخلف های اقتصادی، طرح نظارت و بازرسی از واحدهای صنفی به صورت مستمر در دستور کار است و با اخلاگران اقتصادی برابر قانون به شدت برخورد می شود. رییس اداره صنعت، معدن و تجارت سرپل ذهاب، جلب رضایت مردم و مصرف کنندگان و حمایت از تولید محصولات داخلی را از جمله رویکردهای اصلی این نهاد عنوان کرد.

مرادی، همچنین از ادامه گشت مشترک مستقل هفتگی، ماهانه و فصلی برای کنترل، نظارت، بازرسی و پیشگیری از تخلف واحدهای صنفی با همکاری دستگاه های اجرایی بهداشت و درمان، فرمانداری، جهاد کشاورزی، شهرداری، دامپزشکی، تامین اجتماعی، مجمع امور صنفی، اماکن و نیروی انتظامی در سرپل ذهاب خبر داد.

وی از اقشار مختلف مردم خواست هرگونه تخلف اقتصادی را از طریق تماس با شماره تلفن گویای 124 صنعت، معدن و تجارت اطلاع دهند تا در کمترین زمان مورد رسیدگی قرار گیرد. سرپل ذهاب با بیش از 90 هزار تن جمعیت در غرب کرمانشاه واقع شده است.