رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۴ مهر ۱۳۹۸

جریمه های کارفرمایان خوش حساب تامین اجتماعی بخشیده می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

جریمه های کارفرمایان خوش حساب تامین اجتماعی بخشیده می شود

مدیرکل تامین اجتماعی استان کرمانشاه گفت: برای ایجاد رونق کسب و کار جرایم کارفرمایان خوش حساب بخشیده و تسهیلات مناسبی نیز توسط این سازمان به کارفرمایان ارایه می شود.

به گزارش ایرنا، روابط عمومی تامین اجتماعی استان کرمانشاه روز سه شنبه به نقل از کیومرث فلاحی افزود: امیدوارم کارفرمایان استان از این فرصت به دست آمده استفاده کنند.

وی در ادامه اظهار کرد: با وجود تحریم ها و مشکلات اقتصادی ناشی از آن در حوزه ایجاد اشتغال، تعداد بیمه شدگان استان از 224 هزار و 444 نفر در سال 91 به 243 هزار و 486 نفر در شهریور 95 رسید که رشد 20 هزار نفر در طول این مدت را نشان می دهد.

فلاحی با اشاره به اینکه تامین اجتماعی در دولت تدبیر و امید برای تسهیل ارایه خدمت به شرکای سازمانی، بیمه شدگان، کارفرمایان، توسعه مراکز درمانی، تاسیس شعب و کارگزاری در مناطق کم برخوردار خدمات خوبی اراده داده گفت: این سازمان در دولت یازدهم به جایگاه اصلی اش بازگشته است.

به گفته او، سازمان تامین اجتماعی با طرح ساختار نوین ارایه خدمت در شعب و مراکز درمانی برای صدور فیش و برگه پرداخت حق بیمه شدگان، ارسال لیست حقوق و دستمزد بیمه شدگان توسط کارفرمایان به صورت اینترنتی براساس آمار 70 هزار مرتبه مراجعه به این سازمان کاهش داده و موجب رفاه شهروندان و شرکا خود را فراهم کرده است. استان کرمانشاه با 2 میلیون نفر جمعیت رده اول بیکاری کشور در اختیار دارد.