رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۷ تیر ۱۳۹۸

جزئیات برنامه های خبرگزاری صدا و سیما برای کاندیداها - نمایش محتوای خبر

 

 

جزئیات برنامه های خبرگزاری صدا و سیما برای کاندیداها

رئیس خبرگزاری صداو سیما اعلام کرد؛

این خبرگزاری در چارچوب عدالت رسانه ای، برنامه های شش کاندیدا را در تهران و استان ها پوشش خواهد داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، رئیس خبرگزاری صدا و سیما اعلام کرد: این خبرگزاری در چارچوب عدالت رسانه‌ای و اعطای فرصت‌های برابر به کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری، از روز شنبه دوم اردیبهشت ماه تا پایان زمان قانونی تبلیغات، برنامه‌های شش کاندیدا را در تهران و استان‌ها پوشش خواهد داد. سیدمهرداد سیدمهدی افزود: خبرگزاری صدا و سیما هر روز یک بسته تصویری از فعالیت‌های تبلیغاتی کاندیدا‌ها آماده خواهد کرد که با احتساب دو دقیقه برای هر کاندیدا، درمجموع دوازده دقیقه بسته تصویری، در بخش خبری 30: 20 پخش خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: این بسته‌های تصویری جدای از پوشش فعالیت‌های تبلیغاتی کاندیدا‌ها بر روی سایت خبرگزاری صدا و سیما و صفحات این خبرگزاری در شبکه‌های اجتماعی و کانال‌های پیام رسان است.

رییس خبرگزاری صدا و سیما گفت:: این خبرگزاری آمادگی دارد که با هریک از شش کاندیدای محترم، مصاحبه‌های اختصاصی انجام دهد و آن‌ها را در صفحه سایت خبرگزاری و صفحات خبرگزاری در شبکه‌های اجتماعی و کانال‌های پیام رسان تهران و استان‌ها پوشش دهد.

آقای سیدمهدی افزود: علاوه بر پوشش فعالیت‌های تبلیغاتی کاندیدا‌ها در بخش خبری 30: 20، خبرگزاری صدا و سیما، سفرهای استانی کاندیدا‌ها را در شبکه‌های استانی و همچنین صفحات استانی خبرگزاری، پوشش خواهد داد.

پخش زنده مناظره‌های انتخاباتی و همچنین حضور کاندیدا‌ها در برنامه گفتگوی ویژه خبری، از صفحه خبرگزاری صدا و سیما در اینستاگرام و صفحه اصلی سایت خبرگزاری، از دیگر برنامه هایی بود که سیدمهدی به آن‌ها اشاره کرد.

رییس خبرگزاری صدا و سیما خاطر نشان کرد: برنامه‌های تلویزیونی کاندیدا‌ها که در شبکه‌های مختلف صدا و سیما خواهد بود، از طریق سایت خبرگزاری صدا و سیما پوشش داده خواهد شد.

آقای سیدمهدی در پایان ابراز امیدواری کرد: کاندیدا‌ها با بهره گیری از ظرفیت‌های فضای مجازی و ظرفیت‌های تصویری این خبرگزاری، در جهت جلوگیری از صرف هزینه‌های گزاف تبلیغاتی، پیشقدم شوند.