رونق تولید ملی | شنبه، ۳ اسفند ۱۳۹۸

جشنواره استانی "داستان نویسی" در هرسین برگزار می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

جشنواره استانی "داستان نویسی" در هرسین برگزار می شود

جشنواره استانی "داستان نویسی" در هرسین برگزار میشود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از برگزاری جشنواره استانی داستان نویسی در اسفندماه سال جاری در شهرستان هرسین خبر داد

 ابراهیم رحیمی زنگنه در گفت و گو با خبرنگار سرویس فرهنگی و هنری ایسنا منطقه کرمانشاه، با بیان اینکه برگزاری جشنواره های متعدد در حوزه های مختلف فرهنگی، هنری، ادبی و تجلیل از مفاخر استان در دستور کار است، گفت: یکی از جشنواره های مهم استان که بنا به پیشنهاد اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان هرسین، برگزاری آن به تصویب رسیده، جشنواره داستان نویسی هرسین است که پوستر آن آماده توزیع است.

رحیمی زنگنه با اشاره به برگزاری این جشنواره در دو بخش داستان نویسی و نمایشنامه نویسی اظهار کرد: داستان نویسان و نمایشنامه نویسان استان باید داستانهای خود را در قالب داستان کوتاه و داستانک به آدرس j.harsinadabi@gmail.com ارسال کنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، افزود: علاقمندان می توانند آثار خود را تا ۳۰ بهمن ماه به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.

رحیمی زنگنه تصریح کرد: در این جشنواره بخش ویژه هرسین و بخش ویژه نوجوانان نیز در نظر گرفته شده که علاقمندان می توانند در این دو بخش نیز ارسال آثار داشته باشند‌.