سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

جشنواره استعدادیابی ورزشی در شش رشته ورزشی در کرمانشاه برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

جشنواره استعدادیابی ورزشی در شش رشته ورزشی در کرمانشاه برگزار می‌شود

جشنواره استعدادیابی ورزشی در شش رشته ورزشی در کرمانشاه برگزار میشود

معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه از برگزاری جشنواره بزرگ استعدایابی ورزش استان در شش رشته خبر داد.

به گزارش سرویس ورزشی ایسنا منطقه کرمانشاه، جلال عزیزی با اعلام این خبر افزود: این جشنواره طی روزهای 24 تا 26 آذرماه در شش رشته دوومیدانی، والیبال، سپک تاکرا، بولینگ و بیلیارد، ووشو و قایقرانی در دو بخش دختران و پسران برگزار می شود.

وی ادامه داد: در این جشنواره که به مدت 3 روز به طول خواهد انجامید، هزار ورزشکار نونهال و نوجوان و بیش از دو هزار نفر از والدین، مربیان، دبیران ورزش، عوامل اجرایی و ... در رشته های مذکور استعدادیابی و سپس با انجام تست های پیکرسنجی به رشته های ورزشی هدایت خواهند شد.

عزیزی اضافه کرد: مراسم افتتاحیه این جشنواره روز چهارشنبه 24 آذرماه در سالن شهید بهشتی کرمانشاه و مراسم اختتامیه نیز روز 26 آذرماه برگزار می شود.

وی به تفاهم نامه ین اداره کل ورزش و جوانان و اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه در خصوص توسعه استعدادیابی و توجه ویژه این اداره کل به این امر اشاره کرد و گفت: همواره نسبت به اجرایی نمودن این تفاهم نامه و برنامه ریزی مناسب هیات های ورزشی در این زمینه تاکید داشته ایم. معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه عنوان کرد: برگزاری چنین جشنواره هایی در صورت استمرار می تواند انگیزه ای برای هیئت های ورزشی، دبیران ورزش مدارس، خانواده ها و نونهالان و نوجوانان به ورزش و شناسایی استعدادها باشد.

وی همچنین از برپایی نمایشگاه ویژه هیات های ورزشی مذکور در حاشیه این جشنواره برای آشنایی بیشتر خانواده ها با فعالیت های این رشته ها در مجموعه ورزشی آزادی کرمانشاه خبر داد. عزیزی در پایان اظهار امیدواری کرد: خروجی این جشنواره و تداوم آن نقش بسزایی در پیشرفت ورزش استان داشته باشد.