سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

جشنواره رضوی زینت جشنواره‌های کانون است - نمایش محتوای خبر

 

 

جشنواره رضوی زینت جشنواره‌های کانون است

جشنواره رضوی زینت جشنواره‌های کانون است

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه آراسته شدن هر نوع ادبیاتی به جامه ادب و هنر را در افزایش تاثیرگذاری آن موثر دانست و گفت: اگر ادبیات دینی و مباحث مذهبی در پوشش هنر و ادب به جامعه ارائه شود، تاثیر بیشتری خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، رضا موزونی در مراسم اختتامیه جشنواره استانی رضوی که امروز(18 مرداد) محل مرکز شماره چهار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کرمانشاه برگزار شد، از جشنواره رضوی به عنوان جشنواره‌ای برای امام خوبی‌ها یاد کرد و گفت: جشنواره رضوی زینت جشنواره‌های کانون است.

موزونی با بیان اینکه فرآیند برگزاری جشنواره رضوی در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه از سال گذشته آغاز شده است، گفت: در مجموع 1860 اثر به دبیرخانه جشنواره رسید که از این تعداد 540 اثر به مرحله استانی راه پیدا کرد و در نهایت 116 اثر برای حضور در مرحله کشوری این جشنواره به تهران ارسال شد.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه نقاشی، قصه گویی، شعر و... را موضوعات جشنواره استانی رضوی عنوان کرد. وی در ادامه از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به عنوان مظلوم‌ترین نهاد در کشور یاد کرد و افزود: این مجموعه از نظر اعتبارات بسیار در تنگنا است، در حالیکه سرمایه گذاری بر روی کودکان و نوجوانان به عنوان آینده سازان یک کشور از اهمیت زیادی برخوردار است.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه سپس با اشاره به در دست اجرا بودن کار ساخت سه کتابخانه در استان کرمانشاه از محل مصوبات سفر مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه، گفت: این سه پروژه شامل دو کتابخانه در شهرک امام(ره) و شهرک دولت آباد شهر کرمانشاه و یک کتابخانه در شهرستان اسلام‌آباد غرب است که تا پایان سال نیز افتتاح خواهند شد. در این مراسم از برگزیدگان جشنواره رضوی در استان کرمانشاه تقدیر شد.