سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

جشنواره عکس آفرینش استان کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

جشنواره عکس آفرینش استان کرمانشاه

جشنواره عکس آفرینش استان کرمانشاه شامگاه دیروز با تجلیل از برگزیدگان در تالار شهید آوینی به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، ابراهیم رحیمی زنگنه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، هنرعکاسی را ارزشمند دانست و گفت: زیبایی های عالم هستی از نگاه یک عکاس می تواند انسان را به این نکته توجه بدهد که عالم هستی با زیباییها و جلوه هایش قابل توجه بوده و بیانگر زیباییهای خدای متعال است.

فرماندار کرمانشاه هم به حمایت از هنرمندان اشاره، و بر رشد و توسعه هنر عکاسی تاکید کرد.

فضل الله رنجبرافزود: هنگامی که به عکسی قدیمی از شهر کرمانشاه نگاه می کنیم، از دیدن آن لذت می بریم و به طوری محسوس از زیباییهایش به وجد می آییم.

حیدری دبیر جشنواره در ادامه با اشاره به رسیدن 573 اثر از 129 نفر در بخش دوربین عکاسی به دبیرخانه گفت: در بخش موبایل هم 365 اثر از حدود 100 نفر به دست ما رسید که از این بین، آثار عکاسی 21 نفر به عنوان برتر پذیرفته و از صاحبان آنها تجلیل شد.

بهمن زارعی یکی از داوران جشنواره هم موضوعات جشنواره را بیشتر درباره آیین، فرهنگ، و معماری کرمانشاه دانست و گفت: البته تعدادی اثر هم با موضوع طبیعت و اجتماعی به جشنواره رسید، که خارج از چارت تعریف شده بود.

گفتنی است؛ نمایشگاه عکس آفرینش از دیروز 14 ، تا 17 اسفند، در نگارخانه هنری آفرینش واقع در خیابان دارایی، پذیرای علاقمندان است.