جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

جشن امضای مجموعه غزل«شبیه خواب نیلوفر» برگزار شد - نمایش محتوای خبر

 

 

جشن امضای مجموعه غزل«شبیه خواب نیلوفر» برگزار شد

جشن امضای مجموعه غزل«شبیه خواب نیلوفر» برگزارشد

جشن امضای مجموعه غزل «شبیه خواب نیلوفر» اثر پیمان جسری به عنوان یکی از بخش‌های دوازدهمین نمایشگاه کتاب کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، جشن امضای مجموعه غزل «شبیه خواب نیلوفر» همزمان با برگزاری دوازدهمین نمایشگاه کتاب کرمانشاه شامگاه پنج شنبه با حضور چهرهای برجسته ادب و فرهنگ کرمانشاه در محل سالن همایش های نمایشگاه بین المللی کرمانشاه برگزار شد.

مجموعه غزل «شبیه خواب نیلوفر» اثر پیمان جسری از شعرای کرمانشاهی بوده که با همکاری انتشارات شانی ناشر تخصصی شعر معاصر به چاپ رسیده است.

این شاعر کرمانشاهی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص کتاب مذکور گفت: این کتاب شامل ۳۱ غزل با مضامین اجتماعی و عاطفی بوده که در شمارگان ۱۰۰۰ جلد چاپ و منتشر شده است.

جسری تعداد صفحات کتاب مذکور را ۷۰ صفحه اعلام کرد و گفت: این کتاب شامل غزل های بنده در طی ۳ تا ۴ سال اخیر است و روز جمعه همزمان با ۲۳ اثر دیگر به صورت رسمی رونمایی می شود.

پیمان جسری متولد ۱۳۵۲ شهرستان قصرشیرین استان کرمانشاه و از شاعران غزلسرای استان است که شاعری را به صورت حرفه ای ازسال ۱۳۷۵ شروع کرده و علاوه بر حضور در انجمن ها و چاپ اشعارش در مطبوعات استان از اولین بانیان انجمن ادبی الوند قصرشیرین است.