رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۸

جلوه ي اجابت - نمایش محتوای تولیدات ویژه

 

 

جلوه ي اجابت

دانلود

مقصد همگي يكي است . شرط سوار شدن خلوص نيت ، ويزاي آن روزه داري و مجوز حركت ، ذكر بسم ا... است . اگر مي خواهي از دايره ي زمين فراتر بروي . اگر مي خواهي در سوگ گناه بنشيني . اگر مي خواهي باران رحمت را بچشي و مهمان دعوت شده به خوان پر نعمت الهي باشي ، از پيله ي ابريشمي خود بيرون بيا ، مبادا غفلت كني و انگشت حسرت به دهان بگيري و بگويي ....خوش به حــــال آن هایی که خوب دویده انـــد... آن هایی که با تمام وجــود حواسشـــان فقط و فقط به مقصـــد بود!همان هایی که دوپیـنگــشــان تا میــانه ی راه شوق ِ ولادتِ حسن ابن علی عليه السلام بود و اندکی پس از آن ، الغوث هـــا و باالحســــین های لیالی قــــدر...

می دانی؟...

دلــــم به اندازه ی تمــــــام مســــافراي جــــامانده از سفـــــر شور میزنه  ....

شورِ اینکــــه صلوات هاوعجل لولیک الفرج هایمان از عُمق وجود نبوده باشــــه .

شورِ اینکه غَیـــرسوءحـالنابه حُسـنِ حالک گفتن هایمان بی اثـــر بوده باشــه .

شورِ اینکه عید فطری برود و فطـــرتمان آنگونه که باید رُفت و رو نشــده باشه .

ســـر تا پامو که نگاه می کنم می بینم  انــدازه یه مشــت خـــاکم!یه مشت خاک که ممـــــکن بود خاک یه گلــــدون باشه پشت یه پنجــــره،یا یه مشت سنگ ریزه زیـــــر دریا، یا شاید یه تیــــکه آجر توی دیوار یه خــونه!

یه مشت خاک ممکنــــه هیچ وقت هیچ اسم دیگه ای نداشته باشه و تا همیــــــشه خاک باقی بمونه...فقـــــط خاک!!اما حالا یه مشت خاک وجود داره که خـــــدا بهش اجازه داده که نفــــس بکشه،ببیـــنه،بشنوه،بفــــهمه .

یه مشت خاک که اجازه داره،انتخاب کنه... عاشـــق بشه...

ما همون خاکيم كه انتخاب شديم،همون خاکی که با بقیـــه ی خاکا فرق داره

همون خاکی که با دستای تو شکل گرفته و تو از روح خودت توش دمیدی . مطمئنم كه اين از جلوه هاي اجابت وجود نازنين تو خالق بي همتا و مهربان ترين مهربان هاست . الهي من و ما رو زير چتر حمايت و حفاظت خودت قرار بده و تحت هيچ شرايطي ما رو به حال حودمون رها نكن .