سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

جمعه آخرسال ممنوعیت تردد خودروهای شخصی در باغ فردوس - نمایش محتوای خبر

 

 

جمعه آخرسال ممنوعیت تردد خودروهای شخصی در باغ فردوس

تردد خودروهای شخصی در باغ فردوس در جمعه آخر سال ممنوع است.

به گزارش خبر گزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه گفت : این محدودیت‌ها از ساعت ۸ صبح امروز پنج شنبه 26 اسفند در تمام مسیرهای منتهی به میدان شهدا اجرا شده و تا 19 عصر ادامه دارد و عبور خودروهای شخصی در این محدوده ممنوع است .

محمد مرادی همچنین از اعمال محدودیت در تمام تقاطع های مسیر بزرگراه امام(ره) و شمال به جنوب از تقاطع شهید غیرتمند به سمت میدان شهدا خبر داد. مرادی افزود: محدود شرق به غرب بلوار کیهانشهر نیز محدودیت داشته و خودروها در این مسیر به سمت بزرگراه امام هدایت خواهند شد .

مدیر عامل سازمان آرامستانهای شهرداری کرمانشاه هم گفت:برای سهولت در رفت و آمد و ترددممنوعیت تردد خودروهای شخصی در باغ فردوس در جمعه خر سال شهروندان و زائران اهل قبور در جمعه آخر سال و عید نوروز، ۳۵ دستگاه خودروی ون و سه دستگاه اتوبوس به صورت رایگان با هزینه سازمان آرامستان‌ها به خدمات رسانی خواهند پرداخت.

حجت السلام شیرین سخن افزود:زائران در این روز می‌توانند با استفاده از تانکر‌های آب که در نقاط مختلف قرار می‌گیرد برای شست و شو‌ی قبور استفاده کنند.

به گفته مدیر عامل سازمان آرامستان‌های شهرداری کرمانشاه مکانهایی نیزبه منظور راهنمایی زائران در محوطه ،طراحی شده و متقاضیان می‌توانند برای بیان سوالات شرعی به ایستگاههای فرهنگی مراجعه کنند. استفاده از تابلوهای راهنمایی و رانندگی برای تعیین مسیر‌های تردد و جلوگیری از حضور دستفروشان در محوطه آرامستان‌ها از دیگر برنامه‌ها است.