جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

جمع‌آوری 2 تن زباله از "تاق‌بستان" - نمایش محتوای خبر

 

 

جمع‌آوری 2 تن زباله از "تاق‌بستان"

جمع‌آوری 2 تن زباله از"تاق‌بستان"

مدیر امور شهری شهرداری کرمانشاه از جمع‌آوری حدود دو تن زباله از محدوده تاق‌بستان با همکاری انجمن زیست محیطی "سازندگان طبیعت پاک" و سایر دوستداران محیط زیست خبر داد.

علیرضا احمدی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با اشاره به برنامه پاکسازی که به همت جمعیت "سازندگان طبیعت پاک" و با حمایت خدمات شهری شهرداری کرمانشاه در تاق‌بستان اجرا شد، اظهار کرد: در این برنامه حدود دو تن زیاله از این محدوده جمع‌آوری شد.

وی ادامه داد: در این برنامه که حدود 100 نفر از دوست داران طبیعت در آن حضور داشتند، محدوده‌های دریاچه تا پارک کوهستان، خود کوه تاق‌بستان و همچنین پارک غربی از زباله پاکسازی شد.

مدیر امور شهری شهرداری کرمانشاه تاکید کرد: شهرداری کرمانشاه نیز در این بین نقش حمایتی داشت و کیسه‌های زباله و خودرو حمل زباله را در اختیار این افراد قرار دارد.

احمدی با بین اینکه چنین برنامه‌های پاکسازی با حضور NGO های محیط زیستی استمرار می‌یابد، خاطرنشان کرد: شهرداری نیز حمایت‌های خود را همچنان ادامه خواهد داد.

وی گفت: هدف از اجرای چنین برنامه‌هایی فقط به جمع‌آوری زباله محدود نمی‌شود، بلکه هدف اصلی دیگر آن فرهنگ سازی بین مردم و ایجاد احساس مسئولیت برای حفظ محیط زیست و طبیعت پیرامون است.