جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

جمع آوری متکدیان در ایام نوروز - نمایش محتوای خبر

 

 

جمع آوری متکدیان در ایام نوروز

جمع آوری متکدیان در ایام نوروز جلوه ای مناسب به سیمای شهرکرمانشاه داد

رئیس اداره اجراییات شهرداری کرمانشاه گفت: در ایام نوروز با جمع آوری متکدیان و معتادان پرخطر از سطح شهر شاهد جلوه و سیمایی مناسب از فضای شهری کرمانشاه بودیم.

علی ناصری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: بخشی از این متکدیان پس از جمع آوری براساس مقررات قضایی به اردوگاه چشمه سفید منتقل شدند که اکنون ظرفیت این اردوگاه تکمیل شده است.

وی ادامه داد: مابقی متکدیان جمع آوری شده براساس مصوبه شورای عالی اداری پس از غربالگری به مرکز ماده 16 معرفی شده و بخشی دیگر به دانشگاه علوم پزشکی و بهزیستی معرفی شدند.
به گفته وی، بخش دیگری از این متکدیان به کمپ های خصوصی معرفی شده اند و اکنون وضعیت جمع آوری آنان در سطح مطلوبی قرار گرفته است.
به گفته رئیس اداره اجراییات شهرداری کرمانشاه، برنامه ریزی انجام شده برای جمع آوری متکدیان با همکاری نیروی انتظامی به منظور برقراری امنیت و سیمای مناسب در سطح شهر انجام شد.
این مسئول افزود: علاوه بر این امر، پرسنل و ماموران اجراییات با همکاری نیروی انتظامی از ابتدا تا 15 فروردین ماه به منظور برقراری نظم و امنیت در بوستان های شرقی، غربی و کوهستان مستقر شدند.
ناصری از برپایی شب بازار و بازار روز با همکاری سازمان میادین و مشاغل شهری به عنوان مهم ترین هدف در سال جاری یاد کرد و اظهار کرد: بی شک این امر در کاهش معضل بیکاری در کرمانشاه تاثیرگذار است.