سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۱۰ مرداد ۱۴۰۰

جمع آوری ۳۹ میلیارد ریال صدقات مردمی در استان کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

جمع آوری ۳۹ میلیارد ریال صدقات مردمی در استان کرمانشاه

جمع آوری ۳۹ میلیارد ریال صدقات مردمی در استان

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه گفت: ۲۲۶ هزار صندوق صدقات در معابر، میادین، ادارات، مراکز علمی آموزشی و منازل خانوارهای کرمانشاهی تعبیه شده است.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، حسین خدرویسی با بیان اینکه ۲۲۶ هزار صندوق صدقات در استان تعبیه شده است، گفت: هم اکنون ۲۱۸ خانوار از خانوارهای کرمانشاهی مشترکین صندوق های صدقات کوچک خانگی هستند.

خدرویسی با اعلام اینکه 3799 صندوق صدقات نیز در معابر و میادین عمومی استان کرمانشاه تعبیه شده، اظهار کرد: همچنین 3430 صندوق صدقات نیز در مراکز علمی آموزشی و ادارات استان قرارداده شده است.

وی تاکید کرد: امسال بیش از ۳۹ میلیارد و ۶۱۶ میلیون ریال صدقه از صنادیق تعبیه شده در استان کرمانشاه جمع آوری شده است. مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: تعهد این نهاد برای جمع آوری صدقات مردمی تا پایان امسال ۷۰ میلیارد و ۷۱۳ میلیون ریال بوده که تاکنون نزدیک به ۶۰ درصد از این تعهد محقق شده است. وی اظهار کرد: صدقات مردمی با هدف رفع مشکلات و نیازمندی های مختلف محرومان در سرفصل های تامین مسکن، هزینه های درمانی، اشتغال، تحصیل، تامین جهیزیه و کمک به ازدواج جوانان نیازمند و سایر امور قشر ضعیف جامعه هزینه می شود.

خدرویسی با یادآوری اینکه خیران می توانند صدقات خود را به روش های مختلف به دست نیازمندان واقعی برساند، تصریح کرد: این نهاد با هدف کاهش هزینه های اجرایی جمع آوری وجوهات عام المنفعه و بهره مندی از بستر شبکه فراگیر موبایل، سرویس آنی پرداخت تلفنی با سرشماره # ۸۸۷۷ * را راه اندازی کرده که خیران می توانند با شماره گیری این کد صدقات خود را به نیازمندان اهدا کنند.