رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۸

جمع آوری ۵ میلیارد ریال کمک مردمی در جشن عاطفه‌های کرمانشاه ‌ - نمایش محتوای خبر

 

 

جمع آوری ۵ میلیارد ریال کمک مردمی در جشن عاطفه‌های کرمانشاه ‌

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) کرمانشاه گفت: در مرحله نخست جشن عاطفه‌ها در استان کرمانشاه ۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال کالا و وجوه نقد در بخش مردمی جمع آوری شد.

حسین خدرویسی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: مرحله نخست جشن عاطفه‌ها ۲۵ شهریور امسال برگزار شد و دومین مرحله نیز هفته آینده در استان برگزار می‌شود.

خدرویسی با اشاره به حضور ۱۰۰۰ نفر از دانش آموزان و والدین آنها در جشن عاطفه‌ها گفت: در مرحله دوم نیز زنگ عاطفه‌ها شنبه دهم مهرماه در کرمانشاه با حضور مسئولان به صدا در می‌آید.

وی مجموع درآمد مردمی مرحله نخست جشن عاطفه‌های شهریور ماه در استان را ۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال عنوان کرد و افزود: این مبلغ ارزش کالا و وجوهات نقدی مردم در جشن عاطفه‌ها بوده است.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) کرمانشاه اضافه کرد: از مجموع مبلغ یاد شده قریب به ۴۶۶ میلیون تومان به صورت کالا و قریب به ۸۴ میلیون تومان به صورت وجوه نقد جمع آوری شد.

خدرویسی اضافه کرد: سال گذشته نیز در جشن عاطفه ها در استان ۱۰ میلیارد و ۱۸۱ میلیون ریال کمک مردمی و مدارس جمع آوری شد. وی «مهر در انتظار همدلی» را شعار امسال جشن عاطفه‌ها در استان عنوان کرد و گفت: ۱۰ هزار و ۵۰۰ دانش آموز نیازمند در انتظار کمک خیران نیک اندیش هستند.