جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

جمع کردن پوسترهای کاندیداها درکرمانشاه با کمک 250 نیروی شهرداری - نمایش محتوای خبر

 

 

جمع کردن پوسترهای کاندیداها درکرمانشاه با کمک 250 نیروی شهرداری

جمع کردن پوسترهای کاندیداها درکرمانشاه باکمک 250 نیروی شهرداری

مدیر امور شهری شهرداری کرمانشاه از پاکسازی تبلیغات سطح شهر کرمانشاه با همکاری 250 نفر نیروی شهرداری خبر داد و گفت: پاکسازی پوسترهای تبلیغاتی به پایان رسیده و فقط بخش کمی از دیوارنویسی‌ها باقی مانده است.

افشار عبدی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، اظهار کرد: پاکسازی پوسترهای تبلیغاتی از سطح شهر کرمانشاه از پایان رای گیری یعنی ساعت 12 شب گذشته(هفتم اسفند) آغاز شده و تا امروز صبح ادامه داشت.

به گفته این مسئول، 250 نفر نیرو و 55 دستگاه ماشین آلات شهرداری در هشت منطقه سطح شهر کرمانشاه تمام پوسترهای تبلیغاتی را جمع آوری کردند.

وی ادامه داد: تقریبا تمام پوسترهای تبلیغاتی از سطح شهر جمع آوری شدند و فقط بخشی از دیوارنویسی‌ها و پاکسازی جداول باقی مانده است.

مدیرامور شهری شهرداری کرمانشاه از پاکسازی و نقاشی دیوارنویسی‌ها نیز تا 15 اسفند خبر داد.

عبدی اظهار کرد: این پاکسازی هزینه زیادی برای شهرداری داشت و مهمتر از آن آلودگی بصری بود که این چند روز برای شهر ایجاد کرد.

وی با بیان اینکه برای اولین بار فضای خوبی برای تبلیغات کاندیداها در نظر گرفته شده بود و در همه نقاط گونی و بنر برای نصب تبلیغات تهیه شده بود، اظهار کرد: متاسفانه برخی از کاندیداها رعایت نکردند و در نقاط غیرقانونی تبلیغات چسباندند.