رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۴ مهر ۱۳۹۸

جمهوری اسلامی ایران موازنه قدرت جهانی را به نفع اسلام تغییر داد - نمایش محتوای خبر

 

 

جمهوری اسلامی ایران موازنه قدرت جهانی را به نفع اسلام تغییر داد

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: آهنگ حرکت انقلاب رو به شتاب است و امروز جمهوری اسلامی ایران توانست موازنه قدرت جهانی را به نفع اسلام تغییر دهد.

به گزارش خبرنگار مهر ، سردار ریحانی امروز دوشنبه در همایش "ماندگاری انقلاب اسلامی در سایه وحدت، بصریت و ولایت" که در مجتمع بعثت کرمانشاه برگزار شد، با تبریک دهه مبارک فجر اظهار داشت: همایش "ماندگاری انقلاب اسلامی" بر سه محور وحدت، بصریت و ولایت برای اولین بار در سه استان کرمانشاه، کردستان و سیستان و بلوچستان در حال برگزاری است.

وی وحدت، بصیرت و ولایت را سه ضلع و سه بستر رمز پیروزی کشور در همه عرصه های تاریخ انقلاب اسلامی دانست و افزود: پیروزی انقلاب اسلامی در همه عرصه ها و دوران ها بر این سه محور بوده است، در دفاع مقدس، در مقابل فتنه ها و چالش ها و خصوصا فتنه ۸۸، آگاهی و بصیرت و ولایتمداری مردم بود که توانست تودهنی محکمی به همه دشمنان داخلی و خارجی زدیم. سردار ریحانی موضوع وحدت، بصیرت و ولایت بودند، پیامبر گرامی اسلام نگران تفرقه و انشقاق امت بعد از خود بود.

اگر ملت، اتحاد و آگاهی و وحدت را از دست دهند و ولایت را کنار بگذارند مشکلات زیادی بر جهان اسلام حاکم می کند.

وی با بیان اینکه امروز سه موضوع وحدت، بصیرت و ولایت در دستور کار دشمنان و جهان استکبار قرار دارد، گفت: دشمنان به دنبال این هستند تا با مدیریت این سه موضوع، بر جهان اسلام مدیریت کنند و جهان اسلام را بر اساس تفکرات، انگیزه و خواست خود مدیریت کنند.

سردار ریحانی با اشاره به اهداف دشمنان برای سیطره بر جهان اسلام افزود: دشمن به دنبال ایجاد تفرقه در جهان اسلام است اما این سناریو روبه شکست است، دشمن همچنین میخواهد بیداری و روشنگری را از اسلام بگیرد و فلسطین را از جهان اسلام خارج کند و اما امروز فلسطین محور و بستر جهان اسلام است.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه در ادامه بیان کرد: دشمن بدنبال این است که اسلام آمریکایی را جایگزین اسلام ناب کند، بصیرت، آگاهی، ماندگاری و مسیر مقاومت را بر اساس تفکر سکولاری و بی تفاوتی از مردم بگیرد.

وی افزود: اگر به آنچه رمز پیروزی ما است تمسک و توجه نکنیم باید منتظر حادثه بمانیم اما نتایج این کشور نشان داده اینطور نبوده و نخواهد بود و راهبردهای دشمن در همه صحنه را یا با شکست مواجه کردیم و یا ناکام گذاشتیم.

سردار ریحانی گفت: در همه اتفاقات کشور در مقیاس انقلاب از جنگ، قطعنامه، تسخیر لانه جاسوسی و همه چالش ها و فتنه ها ابتدا با ترس روبرو شدیم اما بعد با پیروزی و عزت همراه شدیم و امروز با این نبردهایی که داریم اگر به سه موضوع وحدت، بصیرت و ولایت توجه و تمسک کنیم بیش از پیش به پیروزی خواهیم رسید و امروز جمهوری اسلامی ایران توانست موازنه قدرت جهانی را به نفع اسلام تغییر دهد.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: بحمد خداوند خواب بزرگی که دشمن برای جبهه مقاومت، خاورمیانه و تغییر رفتار در ایران دیده به نفع ما در حال رقم خوردن است و شکست های بزرگتر از قبل برای دشمنان حادث خواهد داشت به شرط اینکه در این صحنه بمانیم و بر این اساس محکم خواهیم ماند.

وی بیان کرد: رهبر انقلاب فرمود: این انقلاب شکست خوردنی نیست و فرود آمدنی نیست، این انقلاب از مسیر حرکت خود باز نمی ایستد. تا زمانی که به ارزش ها و داشته های ارزشمند خود توسل داشته باشیم سربلندیم و آهنگ حرکت ما در همه بستر ها رو به شتاب است.

سردار ریحانی افزود: اگر هر کدام از این ترفندها و سناریوهای دشمن بر هر کشوری قدرتمندتر از ایران وارد می شد از همان ابتدا شکست می خورد اما ملت ایران تا ابدیت تاریخ اینچنین محکم خواهد ایستاد.