جهش تولید | چهارشنبه، ۱۳ فروردین ۱۳۹۹

جوانان مهمترین سرمایه های کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

جوانان مهمترین سرمایه های کشور

جوانان سرمایه های کشور

امام جمعه گیلانغرب با بیان اینکه جوانان مهمترین سرمایه های کشورند گفت: مراقبت از جوانان بعنوان آینده سازان کشور در واقع حراست و پاسداری از نظام اسلامی است.

به گزارش خبرنگار ایرنا حجت الاسلام محمدطاها مهری روز سه شنبه در نشست هم اندیشی نخبگان علمی و جوانان موفق گیلانغرب افزود: در دوران انقلاب و دفاع مقدس انگیزه دشمنان غارت فکر و اندیشه و گرفتن هویت دینی و الگوهای مذهبی جوانان بود.


وی اظهار داشت: تمام برنامه ریزی ها باید برای بالفعل در آوردن ظرفیتهای جوانان باشد چرا که توسعه و پیشرفت روزافزون نظام اسلامی در گرو سعی و تلاش جوانان است.

وی اظهار کرد: مسوولان نسبت به رفع مشکلات فراروی جوانان اهتمام ویژه ای دارند و بی شک از تمام ظرفیتها و امکانات برای تحقق این مهم به شکل مطلوب استفاده خواهد شد.

فرماندار گیلانغرب نیز گفت: به منظور راه اندازی شورای مشورتی جوانان و لحاظ کردن نظرات و پیشنهادات نخبگان جوان شهرستان 9 کمیته متشکل از جوانان نخبه و موفق در زمینه های علمی، فرهنگی، هنری، اقتصادی و اجتماعی تشکیل شده است.

فرامرز اکبری افزود: باید در برنامه ریزی برای جوانان، توجه به تهذیب نفس و روحیه و منش آنان مورد توجه بیش از پش قرار گیرد تا در کنار پرورش جسم، اخلاق جوانان را نیز تهذیب کنیم.

گیلانغرب در غرب استان کرمانشاه بیش از72 هزار نفر جمعیت دارد.