جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

حداکثر دمای هوای کرمانشاه در2 روز پایانی هفته 34 درجه خواهدبود - نمایش محتوای خبر

 

 

حداکثر دمای هوای کرمانشاه در2 روز پایانی هفته 34 درجه خواهدبود

حداکثر دمای هوای کرمانشاه در2 روز پایانی هفته 34 درجه خواهد بود

مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: در روزهای پایانی هفته جاری (پنجشنبه و جمعه) دمای هوای شهر کرمانشاه در گرمترین ساعت به 34 درجه بالای صفر می رسد که البته نسبت به 2 روز گذشته تغییر محسوسی نخواهد داشت.

شاهرخ پارسا روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: امشب و در خنک ترین ساعت نیز ساکنان شهر کرمانشاه دمای 14 درجه بالای صفر را تجربه می کنند.

وی افزود: طی امروز و فردا شهرهای کنگاور، سنقر، پاوه و دالاهو با دمای روزانه حداکثر 32 درجه بالای صفر خنک ترین نقاط و قصرشیرین و سرپل ذهاب به ترتیب با 39 و 38 درجه گرمترین مناطق استان خواهند بود.

پارسا ادامه داد: امشب اسلام آبادغرب با دمای 10 درجه بالای صفر خنک ترین شهر استان خواهد بود، ضمن اینکه کنگاور و سنقر نیز با دمای 12 درجه شب خنکی خواهند داشت.

مدیرکل هواشناسی کرمانشاه خاطرنشان کرد: پدیده غالب در این دو روز وزش ملایم باد خواهد بود که البته ممکن است هوای مناطق مرزی استان را برای ساعاتی از فردا (جمعه) مقداری غبارآلود کند.

وی همچنین از افزایش دو تا سه درجه ای دمای هوای روزانه و یک درجه ای دمای هوای شبانه در بیشتر مناطق استان طی روزهای شنبه و یکشنبه آینده نیز خبر داد.

پارسا گفت: البته دمای شبانه هوای شهر کرمانشاه برای روزهای جمعه و شنبه نسبت به امشب یک درجه خنک تر خواهد شد.