جهش تولید | پنج‌شنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۹

حضور استاندار کرمانشاه در بیت آیت الله زرندی - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور استاندار کرمانشاه در بیت آیت الله زرندی

حضور استاندار کرمانشاه و مشاور عالی وی در بیت آیت الله زرندی

به پاس تقدیر از فعالیت ها و تلاش های ارزنده حضرت آیت الله محمدحسین زرندی در عرصه های خدمت رسانی به اسلام، انقلاب و مردم کرمانشاه استاندار کرمانشاه و مشاور عالی وی در بیت این عالم ربانی حضور یافتند.

به گزارش ایرنا روابط عمومی استانداری  گزارش داد؛ در آستانه بزرگداشت اولین سالگرد رحلت عالم ربانی و فقیه مجاهد حضرت آیت الله زرندی، شب گذشته ابراهیم رضایی بابادی به همراه مشاورعالی خود در بیت این عالم ربانی حضور یافتند و ضمن تسلیت فرا رسیدن اولین سالگرد فقیه مجاهد، از تلاش ها و زحمات ایشان در طول ده ها سال فعالیت و خدمت رسانی به اسلام، انقلاب اسلامی و مردم شریف استان کرمانشاه تقدیر کردند.


در این دیدار که همسر مکرمه و فرزندان مرحوم آیت الله زرندی حضور داشتند، استاندار کرمانشاه با اشاره به نقش ارزشمند ایشان در عرصه های مختلف از تلاش های آیت الله زرندی در طول ده ها سال ها فعالیت تقدیر و تشکر و برای این فقیه مجاهد علو درجات مسئلت کردد.

آیت الله زرندی از سال 1363 تا 1386 به مدت 23 سال با حکم حضرت امام خمینی (ره)، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه بود و در سه دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری (دوره های اول، سوم و چهارم) به عنوان نماینده مردم کرمانشاه انتخاب شد.

وی سرانجام پس از یک دوره بیماری کوتاه در ششم خردادماه 1393 در 82 سالگی دارفانی را وداع کرد و بنا بر وصیت خود در حوزه علمیه امام خمینی (ره) شهر کرمانشاه به خاک سپرده شد.