سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

حضور بیش از 150 هزار نفر در یادمان‌ها و مناطق عملیاتی استان کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور بیش از 150 هزار نفر در یادمان‌ها و مناطق عملیاتی استان کرمانشاه

حضور بیش از 150 هزار نفر در یادمان‌ها و مناطق عملیاتی استان

مسئول اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه از حضور بیش از 150 هزار نفر در یادمان‌ها و مناطق عملیاتی این استان از ابتدای سال راهیان نور تاکنون خبر داد.

علی یوسفی‌راد در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با تاکید بر اینکه فصل تابستان زمان اوج حضور کاروان‌های راهیان نور در زیارتگاه‌ها و مناطق عملیاتی استان کرمانشاه است، افزود: شرایط آب و هوایی مطلوب استان کرمانشاه در مقایسه با جنوب در فصل تابستان، سمت و سوی کاروان‌های راهیان نور را به سمت این استان سوق داده است.

یوسفی‌راد ادامه داد: استان کرمانشاه در این فصل از سال میزبان اصلی کاروان‌های راهیان نور کشور است و سمت و سوی استان‌های اعزام کننده کاروان‌های راهیان نور به سمت این استان است.

به گفته مسئول اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه برای حضور پرشور کاروان‌های راهیان نور در مناطق عملیاتی و زیارتگاه‌های استان کرمانشاه تا پایان شهریور ماه برنامه‌ریزی شده است.

یوسفی‌راد در ادامه با بیان اینکه هر ساله افتتاح سال راهیان نور کشور در اردیبهشت ماه و همزمان با سالگرد عملیات شهدای بازی‌دراز و از استان کرماشاه انجام می‌شود، گفت: از ابتدای سال راهیان نور تاکنون بیش از 150 هزار نفر به صورت کاروانی و سازمان یافته و مردمی و خودجوش در یادمان‌ها و مناطق عملیاتی استان کرمانشاه حضور پیدا کرده‌اند.

مسئول اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه سپس از آمادگی کامل قرارگاه راهیان نور برای اسکان و پذیرایی از کاروان‌های راهیان نور در استان کرمانشاه خبر داد و گفت: این استان آمادگی کامل برای پذیرایی و اسکان زائرین راهیان نور را دارد.

وی پیش‌بینی کرد: امسال تعداد زائرینی که در یادمان‌ها و مناطق عملیاتی دفاع مقدس در استان کرمانشاه حضور پیدا می‌کنند به مرز یک میلیون نفر برسد.