سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

حضور بیش از 160 هزار نفر در مناطق عملیاتی کرمانشاه در نوروز - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور بیش از 160 هزار نفر در مناطق عملیاتی کرمانشاه در نوروز

حضور بیش از 160 هزار نفر در مناطق عملیاتی کرمانشاه در نوروز

 مسئول اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه با بیان اینکه نوروز امسال بیش از 160 هزار نفر از زائرین راهیان نور از سراسر کشور از زیارتگاه‌ها و یادمان‌های استان کرمانشاه بازدید کردند، گفت:  این تعداد در مقایسه با سال گذشته 10 درصد رشد داشته است.

علی یوسفی‌راد در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه کرمانشاه، افزود: نوروز امسال میزان حضور کاروان‌های راهیان نور در مناطق عملیاتی استان کرمانشاه رشد قابل توجه نسبت به سال‌های گذشته داشت.

یوسفی‌راد همچنین از اسکان شش هزار نفر در اماکن اقامتی راهیان نور استان کرمانشاه در نوروز امسال خبر داد.

به گفته مسئول اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه نبی اکرم(ص) کرمانشاه یادمان مرصاد پذیرای بیشترین زائرین راهیان نور در نوروز امسال بود.

یوسفی‌راد در ادامه با بیان اینکه تاکنون بیش از 808 هزار نفر از زیارتگاه‌ها و یادمان‌های استان کرمانشاه بازدید کرده‌اند، گفت: سال راهیان نور تا پایان فروردین ماه ادامه دارد و پیش‌بینی می‌شود این آمار تا آن زمان به حدود 820 هزار نفر برسد.

به گفته مسئول اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه نبی اکرم(ص) کرمانشاه در سال راهیان نور گذشته در مجموع 779 هزار نفر از زیارتگاه‌ها و یادمان‌های استان کرمانشاه بازدید کردند.

یوسفی‌راد در ادامه اشاره‌ای هم به برنامه ریزی برای صعود ۲۰ هزار نفری به ارتفاعات بازی دراز در سالروز عملیات بازی دراز داشت و گفت:  افتتاحیه اردوهای راهیان نور کشور همزمان با سالروز عملیات بازی دراز  در استان کرمانشاه برگزار خواهد شد.