جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

حضور سردار ریحانی در صداوسیمای مرکز کرمانشاه به مناسبت هفته بسیج

حضور سردار ریحانی در صداوسیمای مرکز کرمانشاه به مناسبت هفته بسیج


سردار ریحانی با حضوردر صداوسیمای مرکز کرمانشاه به مناسبت هفته بسیج اظهارداشتند: هفته بسیج در حقیقت فرصتی برای ارائه حرکت عظیمی است که به وسیله امام بزرگوار راحل در این کشور پایه گذاری شده است  درحقیقت  بسیج  متعلق به یک ملت و سپاه متولی آن است.وی درخواست داشتند مطابق با سنوات گذشته  صدا وسیمای  مرکز کرمانشاه  نیز به منظور بزگداشت این هفته با پخش برنامه های مختلف به معرفی فعالیت های بسیج به عنوان نهال برآمده از انقلاب بپردازد تا فرهنگ و رسالت امام خمینی (ره) زنده نگاه داشته شود .

سردار ریحانی در بخش دیگری ار صحبتهایش خدماتی که بسیج استان در این هفته انجام می دهد را بیان نمودند که شامل کمک های مومنانه و معیشتی، اهدا خون، خدمات حوزه سلامت شامل درمان، مشاوره، اعزام تیمهای پزشکی به مناطق مختلف، طرح های مختلف محرومیت زدایی از جمله افتتاح واحدهای ساخته شده برای مددجویان کمیته امداد و بهزیستی، حضور طلاب در بیمارستانها جهت کمک به کادر درمان، آزادی 41 زندانی جرائم غیرعمد به مناسبت چهل و یکمین سال بسیجو و.. است.

مهندس امیری مدیر کل مرکز نیز ضمن خوش آمد گویی و تبریک هفته بسیج اظهار داشتند  طبق گفته حضرت امام خمینی (ره)  بسیج شجرة طیبّه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوات تعیین و حدیث عشق می‌دهد. صدا و سیمای مرکز کرمانشاه  نیز به مناسبت هفته بسیح و به منظور پاسداشت حماسه ها و پایمردی های دلاورمردان بسیجی در سالیان عزت و شرف دفاع مقدس برنامه هایی را تدارک دیده است از جمله ۷ قسمت ویژه برنامه بسیج که تولید قرارگاه رسانه ای بسیج غرب کشور و مرکز کرمانشاه یکی از آن برنامه هاهست همچنین تلف فیلم باد همچنان می وزد نیز یکی دیگر از تولیدات این مرکزمی باشد که در هفته بسیج تولید شده و قراراست از شبکه استانی زاگرس و شبکه های ملی پخش شود .

در پایان معاونت سیما،صدا ،و خبر، فرمانده حوزه بسیج مرکز و قرارگاه رسانه ای بسیج غرب کشور نیز گزارشهای خود را در خصوص برنامه های هفته بسیج ارائه کردند.