جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ فروردین ۱۳۹۹

حضور کبدی‌کاران کرمانشاهی در مسابقات انتخابی تیم ملی - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور کبدی‌کاران کرمانشاهی در مسابقات انتخابی تیم ملی

حضور کبدی‌کاران کرمانشاهی درمسابقات انتخابی تیم ملی

سرمربی تیم کبدی جوانان کرمانشاه از اعزام کبدی‌کاران استان به مسابقات انتخابی تیم ملی خبر داد و گفت: این مسابقات دوازدهم آبان ماه در اراک برگزار خواهد شد.

سید مسلم امیری در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: پس از گذراندن اردوی انتخابی ۱۲بازیکن برای حضور در مسابقات قهرمانی کشور جوانان انتخابی تیم ملی اعلام شده است.

سرمربی تیم کبدی جوانان کرمانشاه از اعزام کبدی‌کاران استان به مسابقات انتخابی تیم ملی خبر داد و افزود: مسابقات کشوری انتخابی تیم ملی با حضور ورزشکاران ۲۰ استان دوازدهم آبان ماه در شهر اراک برگزار خواهد شد.

امیری گفت: تیم جوانان حافظیه کرمانشاه این روزها تمرینات سختی را سپری می‌کند و در طول روز ۲ وعده تمرین سنگین انجام می‌دهد ضمن اینکه این تیم سال گذشته سوم کشور شد اما امسال با برنامه و تدبیر به سکوی قهرمانی چشم دوختیم.

وی افزود: بعد از مسابقات کشوری و حدود ۴۰ روز دیگر مسابقات لیگ برتر را در پیش داریم که ۱۲تیم شرکت خواهند کرد و ۶ تیم به مرحله بعدی صعود می‌کنند که تیم کرمانشاه با تیم جوانان شرکت خواهد داشت.

امیری همچنین گفت: مجمع انتخابات هیئت کبدی استان کرمانشاه با حضور رئیس فدراسیون برگزار شد که پس از رأی گیری مختار صیدی با ۱۱رأی به عنوان رئیس جدید هیئت معرفی شد.

وی حمایت از تیم‌های استانی برای اعزام به مسابقات مختلف کشوری و برون مرزی را از جمله انتظارات کبدی‌کاران کرمانشاه از رئیس جدید هیئت استان عنوان کرد و افزود: با جذب اسپانسر به طور قطع بسیاری از مشکلات ما برطرف می‌شود.