رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۱ مرداد ۱۳۹۸

حضور ۳۳ تیم بهداشتی از کرمانشاه برای خدمات‌دهی به زائران حسینی - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور ۳۳ تیم بهداشتی از کرمانشاه برای خدمات‌دهی به زائران حسینی

حضور ۳۳ تیم بهداشتی از کرمانشاه برای خدمات‌دهی به زائران حسینی

مدیر گروه بهداشت محیط معاونت بهداشت و درمان استان کرمانشاه از حضور ۳۳ تیم متشکل از کارشناسان بهداشت محیط و مبارزه با بیماری‌ها استان برای خدمات‌دهی به زائران اربعین حسینی خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، امیر کرمی امروز دوشنبه در جمع خبرنگاران به اقدامات دانشگاه علوم پزشکی در راستای خدمات دهی به زائران اربعین حسینی اشاره کرد و گفت: دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به عنوان یکی از ۴ دانشگاه کشور به صورت مستقیم و غیر مستقیم برنامه هایی را برای پیاده روی اربعین در نظر گرفته است.

وی افزود: به منظور نظارت بر بهداشت در طول مسیر پیاده روی ۳۳ تیم متشکل از کارشناسان بهداشت محیط و مبارزه با بیماری‌ها در ۱۰ شهرستان استان از ۲۰ آبان تا ۱۰ آذر به صورت شبانه روز مشغول هستند.

کرمی در ادامه خاطر نشان کرد: این ۳۳ تیم در قالب تیم های دو نفره به بازدید از موکب ها و سرویس های بهداشتی می پردازند.

وی افزود: در همین راستا به ارائه مباحث بهداشتی در خصوص آب و مواد غذایی و توزیع بروشور و بسته های آموزشی اقدام می کنند. به گفته کرمی روز گذشته مانوری در خصوص آمادگی آمبولانس ها و نیروهای دانشگاه علوم پزشکی اجرا شد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: در اجرای این طرح اداره آب و فاضلاب روستایی، راه و شهر سازی، عتبات عالیات و ارشاد اسلامی با مشارکت همه جانبه ما را یاری کردند.