جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

حضور ۸هزار پلیس برای برقراری نظم وامنیت انتخابات دراستان کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور ۸هزار پلیس برای برقراری نظم وامنیت انتخابات دراستان کرمانشاه

حضور ۸هزار پلیس برای برقراری نظم وامنیت انتخابات دراستان

معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان کرمانشاه گفت: ۸ هزار پلیس مسئولیت برقراری نظم و امنیت و انتخابات در استان را بر عهده دارند.

سرهنگ محمدرضا آمویی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: نیروی انتظامی استان کرمانشاه همچون دیگر دوره‌های گذشته برای برگزاری باشکوه و مقتدرانه انتخابات در آماده باش کامل به سر می‌برد و تدابیر لازم برای قبل از انتخابات، در حین برگزاری و بعد از انجام انتخابات در نظر گرفته شده است.

معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان کرمانشاه پیرو اقدامات پلیس برای تامین نظم انتخابات و تبلیغات کاندیداها گفت: جلسات توجیهی برای ستادهای انتخاباتی و نیز  کاندیداها در قالب قانون انتخابات برگزار و تذکرات لازم صورت گرفته است.

سرهنگ آمویی با اشاره به اینکه تاکنون تخلفات خاصی در خصوص انتخابات گزارش نشده، گفت: موارد جزئی تخلفاتی همچون تبلیغات نامتعارف داشتیم که تذکرات لازم به کاندیداهایی مربوطه اعلام شده است.

وی در تشریح تدابیر پلیس استان کرمانشاه برای برقراری نظم و امنیت انتخابات در حین برگزاری بیان کرد: جمعیتی متشکل از ۸ هزار نیروی پلیس کارآمد در خدمت مردم برای برقراری نظم و امنیت و اقتدار انتخابات هستند و با توجه به تعداد ۱۵۱۶ صندوق رأی در استان به طور متوسط پای هر صندوق رأی ۳ مأمور انتظامی مستقر خواهد شد.

این مقام انتظامی در ادامه تصریح کرد: از ظرفیت بسیج و مرزبانی به عنوان ۲ نهاد ارزشی برای برقراری نظم و امنیت انتخابات در استان کرمانشاه استفاده خواهیم کرد تا در کنار عوامل انتظامی شاهد برگزاری باشکوه و بی‌عیب و نقص انتخابات در ۷ اسفند باشیبم.

سرهنگ آمویی همچنین رصد کامل روند انتخابات تا پس از اتمام فرآیند رأی‌گیری را از دیگر تدابیر پلیس عنوان کرد و افزود: نظارت کامل تا پس از اتمام فرآیند انتخابات در دستور کار قرار دارد.