سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

حفاری تونل قطار سبک شهری تا 2 ماه آینده - نمایش محتوای خبر

 

 

حفاری تونل قطار سبک شهری تا 2 ماه آینده

تا 2 ماه آینده حفاری تونل قطار سبک شهری آغاز میشوود

شهردار کرمانشاه گفت: ظرف دو ماه آینده عملیات حفاری تونل قطار سبک شهری کرمانشاه از سه راه 22 بهمن تا میدان آزادی آغاز خواهد شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه کرمانشاه، عبدالرضا شعبانی در گفت و گو با خبرنگاران ایسنا و ایرنا به تشریح اولویت‌های کاری خود پرداخت و افزود: قطار سبک شهری یکی از مهمترین این اولویت‌ها است که ظرف دو ماه آینده حفاری تونل آن از سه راه 22 بهمن تا میدان آزادی آغاز خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه بنا داریم اعتبارات بیشتری برای این پروژه جذب کنیم، تصریح کرد: تلاش می‌کنیم به زودی عرشه قسمت ابتدایی پروژه نیز تکمیل شود و زودتر از تعهدی که داده شده پروژه را به سرانجام برسانیم.

شهردار کرمانشاه ساماندهی حاشیه‌ها را از دیگر اولویت‌های کاری خود اعلام کرد و افزود: اخیرا الحاق چهار روستا را به شهر کرمانشاه داشتیم و باید بافت آنها را به بافت شهری نزدیک کنیم.

شعبانی در خصوص ساماندهی آبشوران نیز تصریح کرد: این کار نیز امسال انجام خواهد شد و به علاوه ساماندهی "قره‌سو" و "چم بشیر" را نیز در دستور کار داریم.

وی اتمام پروژه‌های عمرانی نیمه‌کاره را از دیگر اولویت‌های کاری خود خواند و عنوان کرد: چند پروژه داشتیم که از قبل مصوب شده بودند و تلاش می‌کنیم اعتبار آنها را نیز بگیریم و کار اجرایی را آغاز کنیم.

به گفته شهردار کرمانشاه ایجاد تقاطع غیرهمسطح در ورودی شرقی شهر(هوانیروز) و ساماندهی حاشیه بزرگراه این منطقه که منظر جالبی ندارد از جمله این پروژه‌ها است.

شعبانی تاکید کرد: بحث آسفالت معابر را نیز با جدیت دنبال می‌کنیم.