جهش تولید | چهارشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۹

حفظ روحیه استکبارستیزی از اصول نظام است - نمایش محتوای خبر

 

 

حفظ روحیه استکبارستیزی از اصول نظام است

حفظ روحیه استکبارستیزی ازاصول نظام است

امام جمعه سرپل‌ذهاب حفظ روحیه استکبار ستیزی را از اصول نظام برشمرد و گفت: 13 آبان امسال نیز با حضور پرشور مردم مومن و انقلابی ایران اسلامی و سردادن شعار های ضد استکباری همراه خواهد بود.

حجت الاسلام مجید صفدری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه کرمانشاه، 13 آبان را نماد استکبار ستیزی و دفاع از مظلومان دانست و گفت: این روز از روزهای بزرگ در  تاریخ کشور است که باید برای همیشه جاودانه بماند.

صفدری شرکت در راهپیمایی روز 13 آبان امسال را حائز اهمیت ویژه دانست و گفت: این راهپیمایی می تواند در انتقال روحیه استکبار ستیزی بین دانش آموزان نقش مهمی داشته باشد.

امام جمعه سرپل ذهاب با بیان اینکه 13 آبان همه ساله با راهپیمایی مردم و سر دادن شعارهای ضد استکباری همراه بوده است، گفت: قطعا 13 آبان امسال نیز با حضور پرشور مردم مومن و انقلابی ایران اسلامی و سردادن شعار های ضد استکباری همراه خواهد بود.

صفدری با تاکید بر اینکه اگر در برابر دنیای استکبار عقب نشینی کنیم امنیت کنونی را نخواهیم داشت، گفت: دنیای استکبار با تمام وجود در برابر دنیای اسلام و به ویژه نظام جمهوری اسلامی ایران ایستاده و لذا حفظ روحیه استکبار ستیزی از اهمیت زیادی برخوردار است.

وی در ادامه با اشاره به زمزمه هایی مبنی بر حذف شعار مرگ بر آمریکا، گفت: شعار مرگ بر آمریکا هرگز حذف نمی شود، مگر روزی که سران استکبار از دیدگاه های خود دست برداشته و به آغوش اسلام بپیوندند.

صفدری با تاکید بر بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه اصول سیاست خارجی ما تغییر ناپذیر است، گفت: حفظ روحیه استکبار ستیزی از اصول نظام است و با تغییر تاکتیک ها اصول نظام ما تغییر نخواهد کرد.