جهش تولید | شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

حفظ کرامت ‌انسانی و رعایت‌حقوق شهروندی زندانیان اولویت است - نمایش محتوای خبر

 

 

حفظ کرامت ‌انسانی و رعایت‌حقوق شهروندی زندانیان اولویت است

حفظ کرامت ‌انسانی ورعایت‌حقوق شهروندی زندانیان اولویت است

مدیرکل زندانهای کرمانشاه در نشست با مسئولان بانک کشاورزی حفظ کرامت انسانی و رعایت حقوق شهروندی زندانیان را اولویتی مهم توصیف کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، اژدر اسدبگی در نشست مشترک هم‌اندیشی ارتقاء خدمات بانکی در مراکز رفاهی زندانها که با حضور مسئولان بانک کشاورزی استان برگزار شد، ضرورت توجه به حقوق شهروندی زندانیان و تکریم خانواده‌های آنان را تشریح کرد.

اژدر اسدبگی اظهار کرد: زندانیان امانتی نزد مدیران و کارکنان زندان‌ها هستند و تلاش برای ایجاد زمینه مطلوب اجرای فرآیندهای اصلاحی و تربیتی این قشر آسیب‌پذیر رسالتی مهم است.

این مقام مسئول افزود: پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی زندانیان و کاهش آسیب رفتارهای پرخطر در همه ابعاد مورد تاکید و برقراری تعاملات سازنده با نهادهای و موسسات در پیشبرد این هدف موثر است.

وی اضافه کرد: ساماندهی خدمات بانکی در زندانها با هدف حفظ اموال و تسهیل در انتقال وجوه زندانیان در دستور کار قرار گرفته است.

 قبادی جانشین مدیرعامل بانک کشاورزی استان، رحیمی مدیربنیاد تعاون زندانیان و منصوبی سرپرست حفاظت وا طلاعات زندانهای کرمانشاه در این نشست هم اندیشی به بیان دیدگاههای خود مبنی بر بهبود کیفیت خدمات بانکی به زندانیان پرداختند.