رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

حقوق شهروندی و کرامت انسانی زندانیان باید رعایت شود - نمایش محتوای خبر

 

 

حقوق شهروندی و کرامت انسانی زندانیان باید رعایت شود

حقوق شهروندی و کرامت انسانی زندانیان بایدرعایت شود

رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان کرمانشاه بر حفظ حقوق شهروندی و کرامت انسانی زندانیان تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، دکتر غلام الواری رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان کرمانشاه به منظور ارزیابی فعالیت های انجام شده در راستای حفظ حقوق شهروندی و رعایت کرامت انسانی زندانیان از زندان اسلام آباد غرب بازدید کرد. 

رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان کرمانشاه در این بازدید بر اجرای برنامه های فرهنگی و تربیتی اسلامی برای زندانیان تاکید کرد.

همچنین مسعود حسینی، رییس زندان اسلام آبادغرب در این بازدید به تشکیل کمیته حفظ حقوق شهروندی زندانیان و تکریم خانواده های آنان تحت نظارت ستاد اداره کل زندان های استان اشاره کرد.

حسینی خاطرنشان کرد: توانمندسازی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی زندانیان با هدف بازگشت شرافتمندانه آنان به جامعه از جمله برنامه های اجرایی مهم نظام نوین زندانبانی اسلامی در مجموعه زندان های کشور است.

وی یادآور شد: تقویت روحیه زندانیان و ترغیب آنان به مشارکت در فعالیت های فرهنگی و تربیتی توام با رسیدگی به مشکلات آنان نیز یکی دیگر از اولویت های سازمانی است و تلاش مسئولان و کارکنان زندان اسلام آباد غرب در این رابطه همواره مورد رضایت مقامات بازدیدکننده از این بخش بوده است.