حماسه حضور

بهمن پنجاه و هفت برگي ديگر از ديوان شعرهاي حماسي ايران است كه تا ابد آهنگ آن در گوش جان ها طنين انداز است.بهمن پنجاه و هفت شكوفا شد تا روزهاي گلوله و تفنگ روزهاي قلب هاي سنگي را به روزهاي زلال و آيينه اي عشق بسپارد.بهمن پنجاه و هفت افق طلايه داراني است كه خورشيد پيروزي را در آسمان آبي ايران به پرواز در آوردند.بهمن پنجاه و هفت نغمه خوش آهنگ قمريان عشق است در باغ هميشه سبز آزادي.بهمن پنجاه و هفت روز پيوند دل هاي عاشقاني است كه زنجير استبداد را از هم گسستند.بهمن پنجاه و هفت هميشه يادش در قالب خاطره ها جاودانه است.

و چه مژده اي زيباتر از آمدن بهار در پي يك زمستان تار و طولاني.چه بشارتي شيرين تر از بشارت خورشيد در پي يك شب سرد و تاريك.اينك نسيم خوش عطر هدايت و نصرت از هر سو مي وزد و روح و جان عاشقان را مي نوازد.بهار با همه ي مهرباني ها و با همه طراوتش نهال فتح پيروزي را به ارمغان مي آورد.پرندگان سفيد بال و عاشق ،تنگي قفس اسارت را بال مي گشايند و در قاب نيلگون آسمان نغمه ي آزادي سر مي دهند.وطن اين خاك مقدس، اقيانوسي مي شود. خروشان از موج هاي سنگين و غريو الله اكبر از هر كوي و برزن نويد نصرت را طنين انداز مي كند.

بار ديگر با حضور گسترده مردم در راهپيمايي 22 بهمن علاقه و دلبستگي ملت به نظام اسلامي و لبيك گويي به مقام معظم رهبري به همه دنيا ثابت شد . شبكه زاگرس امسال نيز شور و هيجان مردم عزيز كرمانشاهي و بيعت دوباره آنان با رهبر فرزانه اشان را به تصوير كشيد . اين برنامه از ساعت 11:45-8:15 صبح بصورت زنده و مستقيم در روز 22 بهمن  1393 از سيماي مركز كرمانشاه پخش شد .

Loading the player...
سال تولید: 22 بهمن 93
عوامل تولید:

تهیه کننده :فریبرز فرهادی

کارگردان تلویزیونی : حسین حیدری

تصویربرداران : خسرو امیریان ، سهراب آذین ، شهرام مرادی ، حسین محمدی ، رضا قیصری ، صابر کارگر ، محمد معافی و میلاد سهرابی

صدابرداران : بابک آقا امیدی و سیاوش علی محمدی

تدوین : وفا قربانی

دستیار تهیه و منشی صحنه : میثم کهریزی

مجری : عبدالرضا آرمانده

گزارشگر : برومند کاظمی