جهش تولید | پنج‌شنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۹

حماسه ی بصیرت - نمایش محتوای صدا

 

 

حماسه ی بصیرت

Loading the player...

ویژه برنامه حماسه بصیرت به مناسبت 9 دی در ساعت 9:00 صبح از آوای مهرو دوستی رادیو کرمانشاه تقدیم مردم غیور و همیشه در صحنه کرمانشاهی گردید.

حماسه 9 دی ،حماسه بصیرت امتی است که در سخت ترین شرایط و غبار آلوده ترین فضای سیاسی کشور پس از پیروزی انقلاب اسلامی دستهای پیدا و پنهان شیاطین فتنه‌گر و جریان‌های حامی آن‌را شناختند و با مقابله با جریانی که سعی در حذف اندیشه انقلابی امام خمینی (ره) و دستاوردهای آنرا داشت بر خواست. دست‌های جریان فتنه اگرچه در داخل از آستین برخی جریان‌های منحرف بیرون آمد و صدای آن از حلقوم وابستگان آن که بدنبال سکولاریزه کردن نظام اسلامی مبتنی اندیشه امام خمینی(ره) ولایت فقیه برخواست، اما سرپنجه عروسک گردان آن از سفارتخانه های آشوب طلب غربی به حرکت در می آمد.

در این فضای غبار آلود آنچه که بیش از هرچیزی حائز اهمیت بود، صدای یکپارچه ملت ایران بر ولایت مداری و صیانت از دستاورهای گران سنگ انقلاب اسلامی و تایید جمهوری اسلامی مبتنی بر اندیشه ولایت فقیه بود . وقایع تلخ عاشورای سال 88 و حضور میلیونی مردم ولایت مدار، غیور وبا صلابت ایران اسلامی در راهپیمایی باشکوه 9 دی آن سال نمونه ای ازحرکت مردمی برای اعتلای آرمان‌های والای انقلاب اسلامی ایران بود و مردم در 9 دی بار دیگر با پیرحکیم و فرزانه خود تجدید پیمان کردند و نشان دادند در همه فراز و نشیب‌های انقلاب اسلامی در کنار رهبر خود تا پای جان خواهد

تاریخ تولید: زمستان 96

تهیه کننده : زهرا عزیزی

صدابردار : سعید القاسی

گویندگان : مژگان طاهری ،رویا صنعتی

نویسنده : الهه کاکی