جهش تولید | چهارشنبه، ۷ آبان ۱۳۹۹

حماسه ی حضور

حماسه ی حضور


انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از اولین دقایق شروع رای گیری با استقبال باشکوه مردم شهرستان کرمانشاه آغاز شده است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: حضور پرشور و آگاهانه مردم در انتخابات موجب افزایش امنیت و اقتدار کشور و یاس و ناامیدی دشمنان خواهد شد.

آیت الله مصطفی علماامروز پس از انداختن رای خود به صندوق مستقر در مسجد جامع افزود: در تمام این سالیان مردم بابصیرت کشورمان به دفاع از انقلاب، ولایت فقیه و نظام مقدس جمهوری اسلامی پرداخته و توطئه و دسیسه دشمنان را خنثی کرده اند.

آیت الله علما ادامه داد: رهبر فرزانه انقلاب نیز بارها در خصوص اهمیت انتخابات صحبت و حضور در این رویداد مهم را دخالت در مقدرات کشور و اهمیت دادن به آینده کشور دانسته اند.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه، با بیان اینکه شرکت در انتخابات جهادی عینی است، افزود: همه ما مکلف به شرکت در این رویداد برای ساختن ایرانی آبادتر و توسعه یافته تر هستیم.

هوشنگ بازونداستاندار کرمانشاه نیز صبح جمعه که پای صندوق رای حضور داشتند اظهارداشت: ستاد انتخابات استان کرمانشاه به تمام شعب اخذ رای اعلام‌ کرده است که استفاده از استامپ و ثبت اثر انگشت برای رای دادن به دلخواه مردم انجام می شود.
وی با بیان اینکه کد ملی افراد رای دهنده در سامانه جامع انتخابات ثابت می شود، افزود: افرادی که قصد رای دادن دارند باید شناسنامه و کارت ملی خود را به همراه داشته باشند.
استاندار کرمانشاه در بخش دیگری از گفت وگوی خود در رابطه با اعزام صندوق رای به مناطق دورافتاده گفت: تمام هزار و ۵۸۵ صندوق اخذ رای در استان کرمانشاه به شعب خود اعزام شده‌اند و صندوق های رای در مناطق دور افتاده نیز مستقر هستند.
به گفته استاندار کرمانشاه، ۶۲۱ صندوق از این آمار بسیار هستند که هیچ مشکلی برای اعزام آنها به مناطق صعب‌العبور وجود ندارد.