رونق تولید ملی | شنبه، ۲۷ مهر ۱۳۹۸

حیف شد مقابل این همه تماشاچی نتوانستیم طلا بگیریم - نمایش محتوای خبر

 

 

حیف شد مقابل این همه تماشاچی نتوانستیم طلا بگیریم

کشتی

رییس هیات کشتی استان‌کرمانشاه گفت: حیف شد که در مقابل این‌همه تماشاچی کشتی دوست کرمانشاهی نتوانستیم طلا بگیریم.

محمدحسین محبی در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، درباره سی و پنجمین دوره جام جهان پهلوان تختی اظهارکرد: مسابقات بسیار باکیفیتی را در قالب جام تختی در کرمانشاه شاهد بودیم که جا دارد از همه مسئولین استان به خاطر مساعدت در برگزاری این جام بزرگ تقدیر و تشکر کنم.

وی ادامه داد: اغلب کشتی‌های برگزار شده در این جام عالی و با سطح کیفی خیلی خوبی برگزار شد.

محبی تصریح کرد: حضور بیش از 15 کشور از سراسر دنیا و پنج تیم از ایران به همراه یک تیم از استان کرمانشاه که رقابت حدود 300 کشتی‌گیر را شکل داده بود، نشان از بالا بودن سطح کمی و کیفی این دوره از جام تختی دارد.

رییس هیات کشتی استان کرمانشاه اظهارکرد: حیف شد مقابل این‌همه تماشاچی، کشتی‌گیران کرمانشاهی نتوانستند مدال طلایی را کسب کنند.

وی خاطرنشان کرد: انتظار داریم که مسئولین استان و همچنین مسئولین فدراسیون کشتی کمک کنند که کشتی این استان رشد پیدا کند و به دوران اوج خود بازگردد.

محبی تصریح کرد: خوشبختانه در پی برگزاری جام تختی در کرمانشاه، امکانات قابل توجهی که در سالن امام خمینی (ره) ایجاد شده بود برای هیات کشتی و خانواده بزرگ کشتی استان به جای ماند که می‌توان از آنها برای رشد کشتی استان استفاده کرد.

رییس هیات کشتی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: تماشاچیان کرمانشاهی به عنوان اصلی‌ترین سرمایه کشتی این استان با شور و هیجانی که در این مسابقات از خود نشان دادند به همه ثابت کردند که جایگاه کشتی این دیار تا چه حد برای مردمانش بالاست.

به گزارش ایسنا: تیم‌های کشتی آزاد و فرنگی استان کرمانشاه در جام تختی موفق به کسب 5 مدال برنز شدند.