جهش تولید | چهارشنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۹

خانه ی مهربانی - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

خانه ی مهربانی

Loading the player...

خانواده یعنی عشق، یعنی همه چیز، یعنی محبت، یعنی بخشش،خانواده یعنی جایی که انسان در آنجا حس زندگی حس با هم بودن و زیبا زیستن را پیدا میکند.خانه مهربانی چند سالی است که در این خصوص برنامه های بسیاری را تقدیم بینندگان کرده و خوشبختانه با استقبال عمومی مردم عزیز استان و خارج از استان قرار گرفته است در این راستا می خواهیم برنامه ایی با این خصوصیات با محوریت سبک زندگی ایرانی اسلامی،با نگرشی تازه تر و پرداخت متفاوت داشته باشیم.

آیتمهای برنامه:آرم-مجری-مشاغل-وله-تجربه من-بخش تصنیف-گفتگو بخش کارشناسی-پیامکهای بینندگان-یک کار ساده-دعوت از میهمان-حدیث زندگی

محوریت برنامه به عهده مجریست که با پرداختن به موضوع و صحبت در مورد ایتمهای برنامه را هدایت می کند لازم به ذکر است این بخش در دکوری با سه بخش:آشپزخانه،اتاق پذیرایی و کتابخانه که به شکل منزل طراحی و آراسته شده اجرا خواهد شد که اجرای مجری با توجه به موضوع بحث در یکی از این فضاها ارائه می گردد.

مشاغل:در این بخش با صاحبان مشاغل مختلف مثل راننده ماشین سنگین ،کارگر و...ازهدفشان برای رفاه خانواده صحبت کرده و به نوعی از تلاش آنان قدردانی خواهد شد یکی دیگر از بحثهای آن گفتگو با زنان سرپرست خانوار هم می باشد.

وله:در این بخش سعی میشود صرف نظر از پخش تصاویرتکراری و بی هدف این آیتم کار بردی شده و رویکردی هدفمند و جنبه اطلاع رسانی شده داشته باشد.

تجربه من:درهر قسمت با اجرای یک بازیگر برای ارائه یک تجربه در مورد خرید و یا کارهای دیگر و مرتبط با منزل کمک گرفته و نکنه ایی را آموزش خواهیم داد.

تصنیف:در لابلای بخش مباحث کارشناسی و ایتمهای مختلف پخش سرود برای بینندگان به عنوان آنتراک می تواند بسیار دلچسب و شنیدنی باشد که سعی می شود از تصنیفهایی با محوریت امیدوآگاهی بخشی برای خانواده همراه باشد.

گفتگو یا بخش کارشناسی:این بخش فرصتی است برای طرح نظرات،سوالات وتجارب شخصی بینندگان در مورد موضوع مورد بحث و ارائه راه حل توسط کارشناسان برنامه در دو بخش با اجرای یک مجری گزارشگر با این تفاوت که بجای دعوت از کارشناسان ما به محل کار انها خواهیم رفت و در بیرون از استودیو تهیه خواهد شد.

پیامک:یکی از پلهای ارتباطی برنامه پیامک است که سعی میشود در هر قسمت تعدادی از پیامکها یا بصورت تصویری ویا توسط مجری خوانده می شود.

یک کار ساده:در این بخش سعی میشود از کارشناسان مجرب در زمینه خیاطی و کارهای هنری استفاده شود که در هر قسمت آموزش تعمیرات شاده خیاطی،یا تزیین غذا آموزش داده خواهد شد.

دعوت از میهمان:در این بخش سعی میشود از خانواده های کرمانشاهی دعوت شده و از تجارب زندگی خود و اهمیت نهادخانواده صحبت شود.

حدیث زندگی:دین مبین اسلام سرشار است از احادیث و روایات و ایات ارزشمندی در خصوص نهاد والای خانواده در تمامی ابعاد که در این بخش هر روز یکی از انها را توسط کپشن و نریشن به تصویر می کشیم.

سال تولید: بهار 96

تهیه کننده : مسعود جوانرو

کارگردان : هادی حشمتی

دستیار تهیه : محمد امینی نژاد

صدابردار : بتول حاجتی

تصویربردار : حسین محمدی ، سعید شعبانی