جهش تولید | چهارشنبه، ۷ آبان ۱۳۹۹

خانواده آقای ریاحی -عکست رو بردار - نمایش محتوای تولیدات ویژه

 

 

خانواده آقای ریاحی -عکست رو بردار

Loading the player...

دانلود

دختر آقای ریاحی با پدرش در اتاق پذیرایی نشسته اند . آقای ریاحی کمی بی حوصله و کسل است و دخترش ( مینا ) مشغول دیدن عکس های داخل موبایلش می باشد . خانواده ریاحی جمعه گذشته به طبیعت رفته بودند و یک سری عکس ها گرفته بودند که مینا در حال تماشای آنها بود .

او به پدرش می گوید که عکس ها را ببیند . پدر گوشی را می گیرد و برای عکس ها کلی ذوق می کند ولی او بعد از دیدن عکس ها دخترش را نصیحت می کند و ماجرای دزدیده شدن گوشی دختر همکارش را برای او تعریف می کند . درحین تعریف مینا خود را جای دختر همکارش تصور می کند .

او در خیابان در حال چت کردن می باشد که دو موتورسوار موبایلش را می دزدند و او به دنبالشان هراسان می دود و وارد فضایی خیالی و عجیب غریب می شوند در ادامه موتورسواران موبایلش را چک می کنند و به صورت خیالی عکس های داخل موبایل را روی زمین می ریزند . مینا هراسان به دنبالشان ...در این فضای عجیب شاهد حضور چشم هایی هستیم که در حال تماشای عکس های خانوادگی مینا هستند . مینا هرچقدر عکسهایش را جمع می کند فایده ای ندارد . مدام در حال کپی کردن هستند . در نهایت مینا در میان عکس هایش غرق می شود و همزمان پدرش او را صدا می زند . مینا هراسان عرق زیادی کرده است . پدرش می گوید : چی شده ؟ !

مینا به موبایلش و عکس ها دوباره نگاهی می اندازد .

در نهایت بلند می شود و به پدرش می گوید که می خواهد برود و عکس ها را داخل DVD  یا CD  بگذارد . چون داخل موبایل خطرناک می باشد .

تهیه کننده برنامه : مرضیه یاری میانه    کارگردان علیرضا عبدالی      نویسنده : علیرضا عبدالی – رضا رشیدی     تصاویر پس زمینه : فریده اکبری        تدوین و صداگذاری : آرش بختیارپور