سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

خطا در ارسال خبر غیرقابل جبران است - نمایش محتوای خبر

 

 

خطا در ارسال خبر غیرقابل جبران است

کمترین خطا در ارسال خبرغیرقابل جبران است

رییس کل دادگستری استان کرمانشاه گفت: کمترین خطا در ارسال و انتشار خبر غیرقابل جبران است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، دکتر محمدرضا عدالتخواه به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی در جمع کارکنان حوزه روابط عمومی دادگستری کل استان کرمانشاه اظهارکرد: نقش روابط عمومی در زدودن افکار ناسالم از فضای جامعه بسیار حائز اهمیت است و پویایی ادارات و سازمان ها در دل پویایی روابط عمومی هاست.

وی خطاب به فعالان روابط عمومی استان افزود: سعی کنید با شفاف سازی و اطلاع رسانی درست و به‌موقع در ارتباط موثر بین کارکنان و همچنین مردم که به فرموده امام (ره) ولی نعمتان ما هستند و ایجاد فضایی صمیمی و صادق قدم بردارید.

عدالتخواه تاکید کرد: ادارات، سازمانها و نهادها اگر روابط عمومی پویایی داشته باشند پویاتر و در عرصه اجتماعی بیشتر مورد توجه هستند.

رییس کل دادگستری استان کرمانشاه دقت در اطلاع رسانی را بسیار مهم ارزیابی و خاطرنشان کرد: با عنایت به موقعیت حساس دستگاه قضایی و نوع خدماتی که ارائه می شود سعی کنید در بیان مطالب و اخبار بیشترین دقت را از خود نشان دهید و با وسواس خاصی به خبر به عنوان عنصری که در جامعه در کوتاهترین زمان جاری می شود بنگرید، چرا که کمترین خطا در خبر غیر قابل جبران است و می‌تواند موجی منفی و فضایی کذب در جامعه ایجاد کند.

وی با تاکید بر اطلاع رسانی خدمات سایر بخش های دادگستری یادآور شد: خواسته ما این است خدمات و زحمات همه بخش هایی که در دستگاه قضایی استان مشغول خدمت هستند بیان شود و در اطلاع رسانی عملکرد تنها نام مدیریت ذکر نشود، چرا که همه به عنوان ید واحده در ارائه خدمات موثر و مثمر هستند.

عدالتخواه افزود: عملکرد حوزه فرهنگی دادگستری استان کرمانشاه که معاونت فرهنگی و روابط عمومی را شامل می شود و با ادغام این دو در استان سعی شده از موازی کاری و کارهای تکراری جلوگیری شود، رضایت بخش است، اما تا نقطه مطلوب فاصله وجود دارد که امید است با تلاش بیشتر به آن منظور دلخواه برسیم.