جهش تولید | دوشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۹

خطبه های نمازجمعه اهل سنت کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

خطبه های نمازجمعه اهل سنت کرمانشاه

خطبه های نماز جمعه

امام جمعه اهل سنت کرمانشاه از نامزدهای مجلس شورای اسلامی خواست از بیان وعده هایی که جز تخریب چهره آنها در نزد مردم در پی ندارد؛ بپرهیزند و با مردم صادق باشند که در این صورت مردم نیز با آنان صادق خواهند بود.

ماموستا ملا محمد محمدی در خطبه های نماز جمعه  در مسجد شافعی کرمانشاه با اشاره به حافظه تاریخی مردم و قدرت تحلیل و درک سیاسی آنان از نامزدهای انتخاباتی خواست به تدوین برنامه های کاربردی در حوزه نمایندگی خود بپردازند.

وی با اشاره به اعلام نتایج بررسی صلاحیتها از سوی شورای نگهبان؛ از همگان خواست با تمکین به قانون زمینه های حضور همه اقشار مردم را در انتخابات هفتم اسفند فراهم نمایند و از بیان برخی دیدگاه های غیرمسئولانه که مطلوب دشمن و دلسرد کننده ملت است بپرهیزند.
خطیب جمعه اهل سنت کرمانشاه شرکت در انتخابات را مترقی ترین شیوه دستیابی به حق تعیین سرنوشت آحاد جامعه دانست و ابراز امیدواری کرد مردم با همان شور انقلابی راهپیمایی 22 بهمن، مراکز رای گیری را با حضور خود به مراکز یاس و سرافکندگی دشمنان و مغرضان خود بدل کنند.
وی در بخش دیگری از خطبه ها با تقدیر از حضور حماسی مردم غیور کرمانشاه در راهپیمایی 22 بهمن گفت: دشمن که همواره از توهم شکاف میان مردم و حاکمیت سخن می گوید، روز گذشته شرمسارانه، وحدت و حمایت ملت و نظام را دید و راهی جز اذعان به این حرکت منسجم نداشت.
وی این مردم بصیر را که آگاهانه در تمامی صحنه های انقلاب حضوری دشمن شکن داشته است؛ شایسته قدردانی و حمایت و رسیدگی به مشکلاتشان از سوی دولتمردان دانست.