رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۸

خطبه های نماز جمعه کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

خطبه های نماز جمعه کرمانشاه

خطبه های نماز جمعه کرمانشاه

امام جمعه کرمانشاه حماسه 9 دی را محو کننده فتنه فتنه گران اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، نماینده ولی فقیه در استان در خطبه های نماز جمعه با قدردانی از حضور پرشور مردم در مراسم بزرگداشت حماسه 9 دی گفت: ملت ایران در 9 دی، دنیا را متحیر کرد.

آیت الله مصطفی علماء گفت: جلسات بسیار خوب و سنگینی در شهرها و بخش های سراسر استان برقرار بود که جای تجلیل و قدردانی دارد.

وی سپس به فرمایشات رهبر معظم انقلاب که فرمودند؛ 9دی ماندگار شد اشاره کرد و افزود: ایشان این روز را از جمله نمونه های قدرت جمهوری اسلامی معرفی کردند و آن را میثاق دوباره مردم با نظام دانستند.

خطیب جمعه کرمانشاه گفت: حماسه 9 دی را نه کسی سازماندهی کرد، نه کسی مردم را دعوت کرد، و نه کسی برنامه ریزی کرد، بلکه خود مردم تکلیفشان را انجام دادند و به خیابان ها ریختند و همه مخالفان، فتنه گرها و همه آنهایی را که داشتند کار را به کجی می کشاندند، محو و له کردند.

آیت الله علماء در ادامه مردم ایران را مردمی همیشه در صحنه و انقلابی برشمرد و گفت: مردم در همه صحنه های مهم کشور حضوری بی نظیر دارند و همواره پشتیبان نظام هستند.

وی تصریح کرد؛ مردم با نادیده گرفتن همه مشکلاتی که هست، همواره از نظام و انقلابشان دفاع کرده و دفاع می کنند.

آیت الله علماء همچنین با اشاره به فضای دانشگاه ها تاکید کرد؛ دانشگاهی که در آن نبض انقلاب نزند، تضمین کننده آینده نیست، چرا که فضای دانشگاه در عین حالی که باید با نشاط و زنده باشد، باید تقوایی و انقلابی باشد.