جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

خطر افزایش طلاق‌ عاطفی در میان زوج‌های کرمانشاهی - نمایش محتوای خبر

 

 

خطر افزایش طلاق‌ عاطفی در میان زوج‌های کرمانشاهی

خطر افزایش طلاق‌ عاطفی درمیان زوج‌های کرمانشاهی

معاون اجتماعی انتظامی استان کرمانشاه نسبت به افزایش طلاق‌های عاطفی درمیان زوج‌های این استان هشدار داد و گفت: میزان طلاق‌های عاطفی که درجامعه اتفاق می‌افتد بیش از طلاق‌های رسمی است.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ محمدرضا آمویی امروز چهارشنبه در جلسه کارگروه اجتماعی و فرهنگی که با موضوع بررسی معضل طلاق در کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: بیشترین طلاق‌ها در یک سال اول زندگی مشترک زوجین اتفاق افتاده و در این زمینه سبب شناسی علت وقوع واقعه طلاق از سوی معاونت اجتماعی انتظامی استان انجام شده است.

معاون اجتماعی انتظامی استان کرمانشاه اما به خطر افزایش طلاق‌های عاطفی در میان زوجین این استان اشاره کرد و گفت: طلاق عاطفی که در جامعه اتفاق می‌افتد بیش از طلاق‌های رسمی است.

سرهنگ آمویی همچنین به معضل خیانت‌های زناشویی اشاره کرد و گفت: وجود این معضلات در استانی مانند کرمانشاه که شرایط زندگی مردمانش سنتی، عشیره‌ای و قبیله‌ای است، جای تاسف دارد و باید به آن پرداخت.

این مقام انتظامی در خصوص فعالیت‌های معاونت اجتماعی انتظامی استان کرمانشاه در جهت کنترل و کاهش طلاق در ۶ ماهه امسال گفت: طی این مدت ۷ هزار و ۵۲۱ پرونده با موضوع اختلافات خانوادگی به دوایر مشاوره و مددکاری کلانتری‌های استان ارجاع داده شد.