سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

خط تولید جدید تنها نوشابه فراسودمند ایران در کرمانشاه راه‌اندازی شد - نمایش محتوای خبر

 

 

خط تولید جدید تنها نوشابه فراسودمند ایران در کرمانشاه راه‌اندازی شد

به مناسبت دهه مبارکه فجر انقلاب اسلامی، خط تولید جدید تنها نوشابه پروبیوتیک (فراسودمند) ایران در کرمانشاه راه اندازی شد.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، ایوب آدینه وند مدیرعامل شرکت روزنوش آدینه با اشاره به راه اندازی نخستین کارخانه تولید نوشابه پروبیوتیک (فراسودمند) در استان کرمانشاه در تیر ماه امسال، اظهار کرد: این محصول جدید در صنعت غذایی ایران حاصل سالها تحقیق و پژوهش دانشمندان جوان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه است که در نوع خود بی نظیر و انقلابی در صنعت غذایی کشور قلمداد می شود.

مدیرعامل شرکت روزنوش آدینه اظهارکرد: این کارخانه در ابتدا با تولید روزانه شش هزار بطری 1.5 لیتری کار خود را آغاز کرد، اما به دلیل استقبال مردم از این نوشابه فراسودمند تولید روزانه آن به 36 هزار بطری 1.5 لیتری با سه طعم لیمویی، پرتقالی و کولا رسید.

آدینه وند افزود: خط تولید اولیه این کارخانه صرفا تولید نوشابه پروبیوتیک با برند توکا و در قالب بطری های 1.5 لیتری بود، اما به دلیل ثبت سفارشات متعدد و درخواست مردم، بر آن شدیم که خط تولید نوشابه توکاپروبیوتیک را در بطری های 300 و 500 سی سی نیز راه اندازی کنیم.

وی گفت: بر همین اساس خط تولید جدید تنها نوشابه فراسودمند ایران با نام توکاپروبیتیک و با ظرفیت تولید روزانه 48 هزار بطری 300 و 500 سی سی را راه اندازی کرده و به میمنت این ایام فرخنده فجر انقلاب اسلامی، آن را به بهره برداری رساندیم. وی خاطرنشان کرد: نوشابه های فراسودمند توکاپروبیوتیک در بطری های 300 و 500 سی سی نیز در قالب سه طعم پرتقالی، لیمویی و کولا تولید می شوند.

مدیرعامل شرکت روزنوش آدینه از استخدام 20 جوان جویای کار در استان کرمانشاه خبر داد و گفت: با راه اندازی این خط جدید کارخانه توکاپروبیوتیک نیازمند استخدام حداقل 20 نفر به صورت مستقیم هستیم که این افراد در شبکه توزیع و فروش این محصولات جدید به کار گرفته خواهند شد.

آدینه وند یادآور شد: جوانان جویای کار در شهر کرمانشاه برای استخدام در شبکه توزیع و فروش نوشابه توکاپروبیوتیک از امروز تا پایان بهمن ماه می توانند به دفتر این کارخانه در شهرک صنعتی جاده سنندج مراجعه کرده و یا با شماره 08334272777 تماس حاصل کنند. گفتنی است: نوشابه توکاپروبیوتیک با داشتن ترکیبات سالم و استفاده از گياه دارويي استويا به جاي شكر و ماده فلور، نه تنها مضرات نوشابه های معمولی را ندارد، بلکه به سیستم گوارش بدن در راستای هضم بهتر غذا کمک می کند.