رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۸

خود را برای حضور در رقابت های جهانی لندن آماده می کنم - نمایش محتوای خبر

 

 

خود را برای حضور در رقابت های جهانی لندن آماده می کنم

قهرمان کرمانشاهی پرتاب نیزه پارالمپیک 2016 ریودوژانیرو برزیل، گفت: چند روزی است تمرینات خود را برای حضوری قدرتمندانه در رقابت های جهانی لندن از سر گرفته ام.

محمد خالوندی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: مسابقات جهانی لندن تیرماه سال آینده برگزار می شود و برای کسب مدال باید به سختی تلاش کرد.

وی افزود: رقابت های جهانی هر دو سال یکبار برگزار می شود که در سال های 2013 و 2015 که رقابت ها به ترتیب در لیل فرانسه و دوحه قطر برگزار شد عنوان قهرمانی را کسب کردم.

خالوندی ادامه داد: با تلاش های مداوم و تمرینات مناسب سعی دارم که در رقابت های جهانی لندن نیز سومین مدال طلا را بدست آورم. قهرمان پرتاب نیزه پارالمپیک 2016 ریو در خصوص سطح مسابقات جهانی گفت: بدون شک این رقابت ها پس از پارالمپیک معتبرترین رقابت در سطح ورزش های معلولین رشته دو و میدانی است.

وی گفت: تمامی قهرمانان جهان و پارالمپیک در این رویداد حضور دارند و حتی گاهی اوقات می توان گفت سطح رقابت ها از پارالمپیک نیز بالاتر است. خالوندی تاکید کرد: برای کسب مدال و موفقیت در رقابت های قهرمانی جهان به اندازه پارالمپیک باید تلاش کرد و برنامه داشت.

وی در پایان اظهار کرد: البته برای حضور در رقابت های جهانی لندن، اردیبهشت سال آینده باید در رقابت های انتخابی تیم ملی شرکت کنم و پس از آن در صورت به جا گذاشتن رکورد مناسب به عضویت تیم ملی در آیم.

محمد خالوندی در رقابت های پارالمپیک 2016 ریو با به جا گذاشتن رکورد 46 متر و 12 سانتی متر عنوان قهرمانی و مدال طلا را از آن خود کرد.