جهش تولید | شنبه، ۱۶ اسفند ۱۳۹۹

داعش جرات نزدیکی به مرزهای ایران را ندارد - نمایش محتوای خبر

 

 

داعش جرات نزدیکی به مرزهای ایران را ندارد

داعش جرات نزدیکی به مرزهای ایران راندارد

فرمانده پایگاه یکم هوانیروز کرمانشاه گفت: داعش که دست ساخته آمریکا و اسراییل است هم اکنون به جان خودشان افتاده و جرات نزدیک شدن به مرزهای جمهوری اسلامی ایران را ندارد.

به گزارش خبرنگار ایرنا امیر سرتیپ دوم یوسف قربانی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران که در تالار پرواز هوانیروز برگزار شد اظهار داشت: بعد از به وجود آمدن داعش در کمتر از دو ساعت تیم های آتش هوانیروز در سراسر منطقه مرزی استقرار پیدا کردند و نیروی زمینی نیز در کمتر از 24 ساعت در کل مرز گسترش پیدا کرد.

وی با اشاره به توانایی های هوانیروز عنوان کرد: هوانیروز پس از انقلاب با پایان دادن به حصر پاوه و در انتهای هشت سال جنگ تحمیلی به پیروزی در عملیات مرصاد اولین مدافع انقلاب و پایان دهنده به جنگ بود.
فرمانده پایگاه یکم هوانیروز با اشاره به سوابق این پایگاه و شهدایی بزرگی که تقدیم انقلاب کرده است گفت: این پایگاه پس از پایان جنگ در زمینه نگهداری بالگرد ها و پرورش خلبان نیز فعال شد و امروز در این زمینه ها به خودکفایی رسیده است.
امیر قربانی در ادامه با اشاره به 17 مرداد سالروز شهادت شهید محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی گفت: رسانه ها در نوک پیکان دفاع از ارزش ها هستند.
وی افزود: خبرنگاران امروز در تمامی جبهه ها حضور دارند و به امر اطلاع رسانی می پردازند.